Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 4:42 pm

Jaj olyan feldobott vagyok! Képzeljétek ötös lettem rajzból, szóval eddig csak ötösöm van ebben a félévben. *Okos egyetemista nagylány XD*
Ezenkívül voltunk egy intézményben látogatni, és olyan jó azt érezni, hogy ezt akarom csinálni. Megtaláltam, hogy mit akarok majd dolgozni pár év múlva. Ha időm és erőm is lesz, akkor elmegyek majd beszélni az igazgatónővel, hogy segíthetek-e programokat szervezni és a többi, nyáron úgyis ráérek Very Happy Szóval I'm happy ^^
Már csak tanulni kéne nekiállni, holnap kutatásmódszertan ZHm lesz és eléggé gyatrán mennek a számolások XD Ha valaki ért a kvartilisekhez és a kiszámításukhoz, az jelentkezzen PÜben, vagy este msnen XD

Na oké, szóáradat befejezve. Remélem mindenkinek ilyen jó napja volt! Ugye? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 5:08 pm

Legalább valaki élvezi ezt a napot. ^^ Ügyes vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy. *virtuálisan megölelgeti, de előtte pórázra köti a bacikat*
én ma nem voltam suliba, mert az este 38° fölé ment a lázam. Most már kicsit jobb, de még mindig 37,5 körül van... Fene, hülye betegség... El kéne menni orvoshoz, de még ahhoz sincs erőm, hogy lemásszak a földszintre a teámért! XD *lehet megnézi megint a vidit, hátha attól jobb lesz^^*

Bocs, Tíc, azt sem értem, hogy mit mondasz, de azért neked sok sikert hozzá.

Bűbájtan órán adtam fel leckét, azok is megoldhatják, akik nem vettek részt az órán. A lecke határidős, de szerintem nem túl bonyolult és lehet vele pontokat szerezni. Gondoltam szólok!^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 5:34 pm

Úgy olvastam először, hogy engem kötsz pórázra XD Remélem azér már tényleg jobban vagy! És pihentél is valamit Razz
A vidi az mindig segít, én is megnézem mindjárt. Tegnap újra megnézettem anyummal és kezd ő is fan lenni, vicces XD

Jahm és köszönööööm! *Virtuális visszaölelés, ezúttal krumplidarabok nélkül XD*

A bájitaltant megsasolom, kell a pont a Linvernonak Very Happy
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 5:41 pm

Én is grat és jobbulást.

Ezt nem tudom kihagyni viszont: Very Happy
"A legjobban kidolgozott Lidérclángos"

Úúúúgy megkóstolnáám Very Happy milyen ízesítéssel lehet enni?)
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 5:50 pm

Saray, ebbe belekordult a gyomrom Very Happy Én is kiváncsi lennék rá. Jaj megyek, keresek egy kis kaját és úgy szenvedek tovább a tanulnivalóval. Ha sokat lennék itt, parancsoljatok el tanulni XD
Vissza az elejére Go down
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:07 pm

Na puff... kellett nekem elolvasnom... azt hiszem én is megyek keresni valami kaját xP
Isanéni tessék menni tanulni különben butamarad és elvesziktőle a tanárságát ^^ Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 6:48 pm

*megvakargatja kutyuskája füle tövét* bocs, de elhasználtam a pórázokat a baciknál, de remélem te anélkül is jó kislány leszel! XD

Én is megmutattam anyának és végig azt mondta: fúúj, olyan mint egy lány, hogy rázza a csípőjét, ez nem is tánc, csak vonaglás... és így tovább, de maga a vidi annyiból tetszett neki, hogy azt mondta, jól megcsináltam XD nem baj, nem ért ő ehhez, nem is neki kell, rám meg gyógyító hatással van, szal

*örül, hogy ezúttal nincsenek krumplik a hajában, egész este azt szedegette*

Tíc, mondom BŰBÁJTAN, de nem gáz XD A bájitaltan, nem is az én tárgyam. XD Amúgy pont azt néztem, hogy a Linverno jön föl, mint a talajvíz, csak így tovább! XD Még jó, hogy Agana ilyen lelkes, mindne órán bentvan.

Lidérclángos... hmm észre sem vettem XD de ez egy jó ötlet *följegyzi és viszi Linevrno hétre* Saray milyen ízesítésben szeretnéd? Very Happy Very Happy Rendezzünk Lidérclángos sütő versenyt! XD XD

Jah, amúgy most voltam orvosnál és torokgyulladásom van, meg kezdődő arcüreg gyulladásom! Ennyit arról, hogy én holnap suliba megyek! XD Remek, azért remélem elfogadják még a házi dogám bioszból, mert nagyon sokat vesződtem vele... Sad Sad
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 10:50 pm

Abigail Milena Gernot írta:


Lidérclángos... hmm észre sem vettem XD de ez egy jó ötlet *följegyzi és viszi Linevrno hétre* Saray milyen ízesítésben szeretnéd? Very Happy Very Happy Rendezzünk Lidérclángos sütő versenyt! XD XD

Valami különlegeset lehet kérni? Mert a fokhagymás lángost ugyan szeretem, de a lindérclángossal nem tudom milyen lehet *gondolkodik erősssen*
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 11, 2010 11:01 pm

Persze, hogy lehet! Egy lidérclángos csak különleges lehet! Very Happy Very Happy Very Happy Szóval akármit kérhetsz, Abigaillal megbeszélem és megszerzi neked! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeSzer. Május 12, 2010 5:46 pm

Bűbájtan, azt akartam, csak tegnap összekevertem Very Happy

És igen a Linverno alakul, remélem ez így is marad továbbra is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 12:40 pm

Van egy idézetes füzetem, amit az egyik barátnőm szokott bővíteni nekem. Ma olvasgattam belőle, az egyik ötletemhez kellett és ezt találtam benne:

"Mert a teknősbéka biztosan jár a lábán,
Ok ez arra, hogy szárnyát szegjék a sasnak?"
/E. A. Poe/

Hmm, ezt annak a személynek (esetleg személyeknek?) küldöm, akiknek ugyan azt jelenti, mint nekem! Razz

Meg kellett veletek osztanom, még akkor is, ha a fele társaság nem érti! XD Bocs, de nekem mosolyt csalt az arcomra!^^ Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 3:32 pm

Poe-t eddig is szerettem, de most már még jobban a szívemhez nőtt Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 3:38 pm

Valahogy sejtettem, hogy így lesz!^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeSzomb. Május 15, 2010 2:00 pm

Hogy vagytok emberek?
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeHétf. Május 17, 2010 11:17 am

Abigail Milena Gernot írta:
Arashi - Jidai

Ajánlom Mark (Meli) és Isabella (Tíci) figyelmébe. Az Otono fejének, mert Arashi és chibi és kawaii. A Linverno szakvezetőjének, mert MatsuJun és mert az Arashinak is van rockos száma.^^ Jah, meg azért is, mert most épp ezt hallgatom. Very Happy


Köszönöm szépen ^^ *imádja ezt a számot Smile Amúgy MatsuJunt is... Miatta kezdtem el Arashit hallgatni... Csak közben rájöttem, hogy Ohno meg Nino milyen cuki és hogy Sho is eszméletlen jól néz ki... Aibaról nem nyilatkozik, mert ő Abigailé (Nickié)*
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 18, 2010 12:52 am

Nekem is tetszett, bár még nem győzött meg arról, hogy nekem Arashi fannak kell lennem. Talán ha majd a Hana Yori Dango 2-t is megnézem, MatsuJun kellő hatással lesz rám, hogy nekiálljak. XD Végül is Kazuval is így kezdődött és KAT-TUN fan lettem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 18, 2010 6:23 pm

Igazán nincs mit, Meli, örülök, ha szereted, mert valóban egy nagyon jó szám.^^ Hát igen, Aibát nem adom!^^ Very Happy

Hidd el, Tíci ez olyan egyszerű, mint lélegezni, pillanatok alatt már alap életfeltétellé válik. Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 2:12 pm

Még lehet jelentkezni a Spring hetes Paintball mérkőzésre! Várunk minél több diákot és tanárt is. Bosszuljátok meg a tanárokon a leckét, adjátok vissza büntetlenül a diákoknak a rendetlenkedést! Very Happy Gyertek, jó buli lesz!^^

Jelentkezni lehet itt!
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeSzer. Május 19, 2010 8:08 pm

Isabella Matlal írta:
Nekem is tetszett, bár még nem győzött meg arról, hogy nekem Arashi fannak kell lennem. Talán ha majd a Hana Yori Dango 2-t is megnézem, MatsuJun kellő hatással lesz rám, hogy nekiálljak. XD Végül is Kazuval is így kezdődött és KAT-TUN fan lettem Very Happy

Hana Yori Dango 2 aztán a special... xD *imádja* Nekem elég volt a Kimi wa Petto... Junnal... utána minden kellett amihez köze volt xD és így jött az Arashi és azóta is szeressük csak azóta nem Jun az egyetlen xD
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeCsüt. Május 20, 2010 1:59 pm

Éppen most néztem meg a Hana Yori Dango 2 2-es részét Very Happy Én is nagyon-nagyon szeretem, de nekem a Gokusen 1-ben akadt meg rajta a szemem. Itt meg hát, olvadunk anyukámmal együtt ha nézzük Very Happy Én meg minden részen bőgök, utálom már, hogy ennyire empatikus vagyok XD

Nekem is soron van már a Kimi wa Petto, meg már a Boku wa Imouto ni Koi wo Suru-t is megnéztem valamelyik este.

Most ő lett az új kedvenc és hát néha bűntudatom is van, hogy hűtlen vagyok Kazuhoz, aki eddig egyértelműen tartotta az első helyet XD



Ja és képzeljétek, tegnap éppen smst írtam lefelé lépcsőzés közben és kihagytam egy lépcsőfokot, aztán térdre vágódtam (m,indezt a város egyik legfoprgalmasabb helyén XD) és azóta nem tudok rendesen lábra állni XD Fáj mint a fene, csak szerdára gyógyuljon meg, mert akkor megyek vizsgázni XD
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 12:05 pm

Most vagy nagyon elrettentünk mindenkit, vagy máshol nincsen szünet...
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 2:44 pm

Hát nem tudom. Talán csak mindenki elfoglalt. Vagy éppen vizsgára próbál tanulni hozzám hasonlóan Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 4:33 pm

Iiigen...azzal én is próbálkozom, csak nem sok sikerrel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 25, 2010 12:49 pm

Amúgy Isa, ha vége a vizsgáknak ekkor lesz rá esély, hogy befejezzük a tanáriban a játékunkat, vagy az már halott ügy? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitimeKedd Május 25, 2010 1:43 pm

Fú, jó hogy szólsz XD Persze, hogy befejezzük. 9-én végzek elvileg, ha minden meglesz elsőre... bár ahogy most állok ez nem biztos. XD
De befejezzük, jó lenne Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 33 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 33 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
33 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: