Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next
SzerzőÜzenet
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeKedd Júl. 27, 2010 10:24 am

Senki többet harmadszor....visszavonva a kérdés.
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 1:28 am

Mostmár dobjuk fel valahogy a hangulatot.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 12:40 pm

*feldob egy labdát, rajta "hangulat" felirattal* Bocsi ennél jobban nem megy. Nem hiszem el, hogy így eltűnt mindenki...

Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 4:37 pm

Én is csak arra tudok gondolni hogy nyaralnak.
Amúgy Saray, nem volt egy játékunk a parkuszodába amit nem fejeztünk be?:S:D
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 5:05 pm

Rekord, legalábbis az elmúlt napokhoz képest Very Happy 3-man vagyunk itt egyszerre Very Happy Hurrá Smile
Vissza az elejére Go down
Gregory Hunter
Tanár
Tanár
Gregory Hunter


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 06.

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 5:43 pm

Karesinda Miela írta:

Amúgy Saray, nem volt egy játékunk a parkuszodába amit nem fejeztünk be?:S:D

Az a helyzet, hogy nekem már fogalmam sincs ki kivel is játszott, egy időben vagyunk ott, vagy sem, már akik abban a témában játszanak, szóval bocs, de én nem tudom folytatni a játékot az uszodában....
Saray voltam...
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 12, 2010 2:22 am

üdv,úgy tűnik visszatértem az életbe,meg a földre.
ha valakivel van lezáratlan játékom,akkor az szóljon.
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 12, 2010 8:12 pm

Szia Edward, üdv újra itt^^ Remélem most már maradsz is! És én szólok, Aganával van egy megkezdett pincés játék, ami félbemaradozott Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 9:24 am

Isabella a tanáriba is írsz majd? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeVas. Aug. 15, 2010 10:09 am

Jesszus Shocked Igen, igen, ígérem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 3:03 am

Na én most értem haza.Mostantól aki akar játszani írjon.
Üdv újra köztünk:)
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeHétf. Aug. 16, 2010 10:36 pm

Örülök, hogy éledeztek, üdv újra mindenkinek. Én is élek ám, még ha ez nem is látszik túl gyakran. XD
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 1:24 pm

Hello Everybody, egy pár napra kivonom magam a forgalomból, nagyon szarul vagyok pale Ha jobban leszek jövök, és akkor nem szabadultok tőlem Smile
Vissza az elejére Go down
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeVas. Aug. 22, 2010 9:25 pm

Halihó emberek!

Na hál'istennek újra itthon vagyok, szóval mostantól úgy nagyjából leszek is (: és tökbüszke vagyok magamra mert még mindig emlékszem a színkódos bigyuszomra Very Happy:D
ééés képzeljétek van egy új kutyám (: gondoltam megosztom veletek mert ez az első olyan kutya akire úgy igazán emlékszem is... életem 3. kutyája... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeVas. Aug. 22, 2010 9:48 pm

Már hiányoztál
Vissza az elejére Go down
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeVas. Aug. 22, 2010 9:51 pm

Nagyon helyes Very Happy
Vissza az elejére Go down
Főmesélő

Főmesélő


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 8:18 pm

Mese a Sebes Pataknál! Csatlakozni lehet önállóan, vagy belemeséléssel! Gyertek játszani!^^
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 4:05 pm

Valaki/valakik jöjjön/jöjjenek már játszani a sebes patakhoz.
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 3:26 am

bim-bám-bum!
És jött a nyuszi:)
Mizu gyerkőőőőcök?? Ezer éve nem halottam rólatok és nem írtam eme remek topickba!
Basszus, elég durva ami ma volt. Vettem egy alkoholt tartalmazó colat amiben whisky volt. 360ért. Ami nagyon jó ár. Majd 15 perc múúúlva ugyan ezt 420ért. Emelkedett a Svájci Frank biztos.....
Am meg nagyon hideg volt még haza sétáltam. De legalább halottam a gondolataimat!
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 8:49 pm

Megint nagyon kihaltunk. Sad Mondjuk nekem nincs időm még enni sem mostanában *hazudik* de amúgy remélem mindenkivel minden oké. Ha írtok nekem hszt akkor fogok válaszolni. *nagyon büszke, hogy senkinek sem lóg hszszel*
Vissza az elejére Go down
Sissi Conor
Été
Été
Sissi Conor


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 12.

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 13, 2010 8:52 pm

Éledezzünnk, Éledezzünk! Very Happy Razz
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeSzer. Dec. 01, 2010 4:33 pm

Valaki!!!! Mi a franc van? Hova tűnt el mindenki? Ha nem láttok msn-en és akartok, nyugodtan zavarjatok pü-ben vagy e-mailben! Légyszi! Jó?

Amúgy játszik velem valaki? Tudom van rá külön fórum, de jelenleg szerintem mindegy hova írom...
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 02, 2010 5:30 pm

Valóban nagyon kihalt minden:( Bocsi, akiknek lógok hsz-ekkel, de mostanában meghalni sincs időm. *most is csak azért ér rá, mert beteg* SadSadSad
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 12:16 pm

Remélem már jobban vagy. Annak meg kifejezetten örülök, hogy nincs időd meghalni, mert nagyon hiányoznál, meg a temetésre sem tudnél elmenni, és azért az rossz lenne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 12:23 pm

Egyébként meg
santa rendeer Boldog Mikulást mindenkinek! santa rendeer

Remélem sok-sok finomságot hozott nektek a nagyszakállú Télapó a cipellőtökbe. Ééééés ha már Mikulás (na meg persze, hogy némi életet lehelljünk az oldalba) mit szólnátok egy Mikulás meséshez? Akit érdekel a dolog az dobjon nekem egy püt, a részletekről pedig a válaszomból értesültök majd. Smile
Jelentkezni Szombat estig lehet, a játék meg vasárnap indul. Várom a jelentkezőket Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 36 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 36 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
36 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: