Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 3:04 pm

Jujj!!! Itt már van vagy 20 centi ha nem több... És még mindig esik! Annyira, hogy nem látok el a vasúti töltésig, pedig alig 100 m-re van Smile
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 4:45 pm

Hogy tetszik a kép az aláírásomban? Tudom, hogy kicsi és nem látszik semmi sem belőle, de az ne zavarjon titeket Very Happy szerintem jó lett Smile
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 4:53 pm

Elbűvölő a kép, itt saját mérés szerint 30 cm. És egész nap szakadt, de nagyon durván Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 5:04 pm

Hát én még nem merészkedtem ki. *reggel óta pizsiben ül xD* De az ablakból is felmérem, hogy van 20 cm, sőt több is Smile

Örülök, hogy tetszik Wink
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 5:41 pm

Nah...ideküldtétek a havat? Very Happy Már itt is szakad ezerrel Very Happy Bár még csak 5-6 centi van....am borsod megye, Szerencs, csak hogy tudjátok hol is ez az időjárási helyzet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 7:29 pm

Itt nem, hála az égnek, remélem nem is fog, én már tavaszt akarok Very Happy Mivel nem szeretem ha ilyen hamar sötétedik, meg olyan jó kis tavaszi kabátot vettem Very Happy
De holnap utazom, és már előre látom, hogy a vonat biztosan rengeteget fog késni... leesik 10 centi hó, aztán máris világvége van a vasúton. Mondjuk 2 centi hóesés után is volt már, hogy majdnem 2 órát késtünk...
Na szóval inkább legyen tavasz, meg madárcsicsergés, meg virágillat Very Happy És jöjjön a májusi allergia :S
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 11:13 pm

Olyan ünneprontók vagytok... Nincs is szebb 20 cm szép, tiszta fehér hónál... Remélem sokáig megmarad ^^
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 12:35 pm

Jól sejtem, hogy éppen a Tél szakának vezetője kampányol a hó ellen? Very Happy És én Melivel értek egyet! Hóóóóóóóóó! *_* Már van vagy 40cm errefelé, és folyton esik!^^ Bár tegnap eléggé rossz volt, mentünk be Pestre Avatart nézni az iMax moziba, s nagyon nagy hó volt, és egy felüljárón mentünk át, mikor is a szembejövő sávban jövő egyik autó megcsúszott és a fara átjött a mi sávunkba, és oldalt csúszva indult meg a mi autónk orra fel! :S Öten ültünk a kocsiban, a nővérem hátul ült, észre se vette, én ültem hátul középen, meg mellettem ült a nővérem barátnője, együtt sikítottunk fel ketten (illetve, azt "sikítottuk", hogy Vigyáááz!), elől az anyós ülésen ült egy srác, ő csak utána parázott, a sógorom, aki vezetett, ő megpróbált odébb kormányozni, de közvetlen mellettünk is állt egy kocsi! :S Még szerencse, hogy a mögöttünk jövő nem volt közel, mert így befékezett, és megúsztuk a balesetet. Mert ha egyszerre elölről és hátulról is belénk csapódnak, nem tartom valószínűnek, hogy most itt lennék, köztetek! :S Ma viszont nagyon örülök a nagy hónak, ugyanis barátnőimmel megyünk ki hóembert építeni, meg hó csatázni, majd délután! Very Happy Már évek óta nem hó csatáztam!^^ És hóembert is utoljára még a régi házunkban építettem! Very Happy Szal tök zsír lesz^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 1:12 pm

Hát én itt a környéken senkit nem fogok rávenni, hogy jöjjön hóembert építeni meg hócsatázni... Barátnőim mind nyár-napfény-napozás mániásak, ők ilyenkor maximum a szoláriumba mennek el, de egyébként lehetetlen kicsalni őket. Sad Komolyan azt hiszem öreg vagyok már ahhoz, hogy élvezzem a havat. Sad Pedig én úgy kimennék angyalkákat gyártani meg mindenféle. De egyedül nem poén.
Am, csak úgy mellesleg mondom, hogy azt egyébként anno elrontottuk xD és tudom, hogy én mondtam, hogy szerintem így van, de közben kiderült, hogy a föld elem tartizik a télhez... szval lehet azért van, hogy Isabelle (user) nem rajong annyira érte. Én userileg is föld elemhez tartozom, ahogy itt a fórumon is az összes karim. Szóval mi mind imádjuk a havat Smile
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 1:25 pm

Akkor én egy különc levegő elemű vagyok? Very Happy Amúgy sztem a víz sokkal logikusabb lenne a télhez és a föld az őszhöz... De most már teljesen mindegy, így van és kész! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 1:38 pm

Imádoom, újra esik és rengeteg van Very Happy Még nem mértem meg, de rá esett a 30 cm-re, és feltették a képet ami beküldtem idokep.hu-ra Razz Pusza musza, később jövök. Én egyedül is elvagyok a hóban, de megyek majd hógolyózni a család fiú tagjaival! Smile
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 1:41 pm

Nikikém, mit beszélsz össze vissza? A víz van a télhez és a föld az őszhöz Very Happy
Egyébként rájöttem mi a baj velem! Az, hogy mindenhol esik, de itt nálunk meg elolvadt ám. ÉS most csak elképzelni tudom, hogy milyen ha esik és így nem annyira vágyom rá. De ha esne, már nem lenne semmi bajom. Szóval reméljétek, hogy itt is megered a hó és akkor a tél szakának vezetője is boldog lesz, ha elkapja a hangulat Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 1:49 pm

Azt hiszem összezavartam szegénykét Very Happy De igen szerintem is így volt logikus, de közben utána néztem és nem. De mindegy, mert mostmár így van, és én az őszt is szeretem, meg a tavaszt is, csak a nyarat nem xD

Isabelle: Majd küldöm a felhőket, amint ideértek Karesindától, nálunk ugyanis most nem esik, de remélem fog, és akkor tovább küldöm felétek ^^ Amúgy így már teljesen érthető, hogy miért nincs meg a hangulatod. Nekem se lenne, szerintem ha nem esett volna ennyi hó. Bár én hó nélkül is a telet részesítem előnyben.
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 1:52 pm

Hát én is jobban szeretem a telet, mint a nyarat. A tél sokkal hangulatosabb, mint a 30 fokos nyári meleg, amikor az ember örül, ha lélegezni tud. Ráadásul nekem a bőröm is nagyon fehér, így nagyon hamar leégek, de barnulni meg szinte semmit sem, tudok. Így még rosszabb, hogy még ere is vigyáznom kell.
Télen legalább csak jól fel kell öltözni és kész Very Happy És köszi a felhőket, remélem ideérnek hamarosan Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 2:22 pm

Nálunk már esik a hó, igaz csak ilyen apróka, de mindenesetre szugerálom, hogy menjen felétek ^^
Am, az én bőröm is fehér, azonban nekem ilyen fura bőrproblémám van, hogy a napfénytől, fehér foltok lesznek rajtam, szóval 50-es faktorú naptej, és lehetőleg olyan ruházat, ami eltakar.
Egyébként ez az egész csak tavaly óta van, lehet idén nem lesz, de nem akarok kísérletezni. Korábban sosem égtem le, és le sem barnultam, ugyanolyan fehér maradtam, most viszont fehéredek :/ A bőrgyogyászom meg rákkal ijesztget, mármint azzal, hogy hajlamom lehet rá, szóval ne legyen nyár xD
Vissza az elejére Go down
Matthew Loudz
Linverno
Linverno



Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 30.
Tartózkodási hely : Valahol, egyedül...

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 3:21 pm

Hello, Mindenki! Smile

Én nyár-párti vagyok, Már a negyven fokot várom Razz
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 3:26 pm

Szia Matthew!

Neked biztos nem kell hosszú ujjúba meg hosszúnadrágba szenvedned xD Amúgy mesélj, be vagy már osztva vagy valami?

Edit: Még egy Linverno-s annyira jellemző xD *nem gondol semmi rosszra, szval nyugi ^^*
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 3:41 pm

Épp most javítottam ki a tesztjét és mégis tél Very Happy
Amúgy üdv Matthew, pü-ben értesítettelek Smile Most viszont rohannom kell, mert mindjárt megy a vonatom! Legyetek jók Razz
Vissza az elejére Go down
Matthew Loudz
Linverno
Linverno



Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 30.
Tartózkodási hely : Valahol, egyedül...

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 4:04 pm

Szia! ^^ Jó utat!

Amúgy azon kívül hogy a tél az évszakom, meg a nyugat az égtájam, az egész leírás amit kaptam, igaz rám ^^ Szóval örülök, hogy ide kerültem Smile
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 4:49 pm

Na végülis az a lényeg, hogy illik rád ^^ Mert ez lenne itt a lényeg Smile Jó utat Isabella, várunk vissza!
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 6:09 pm

A két Edwardnak üzeni Saray, hogy az udvaron várja őket Very Happy

Szia Matthew...Very Happy
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 9:17 pm

Szia Matt! Most már igazán jöhetne valaki az Otonoban is Razz
Vissza az elejére Go down
Matthew Loudz
Linverno
Linverno



Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 30.
Tartózkodási hely : Valahol, egyedül...

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 9:51 pm

Szia!

Wáá. Holnap semmi kedvem suliba menni, kikészít teljesen Shocked
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 10:10 pm

Matt akkor ne menj ^^ *jó tanácsai vannak*
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 10:12 pm

Elmész házi orvoshoz fáj a fejed és rossz közérzeted van...hidd el beválik(személyes tapasztalat)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 18 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
18 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 27 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: