Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 12:47 pm

Tőlem sem fogja megtudni ^^
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 5:20 pm

Én közben visszatértem...szarakodott a net.
És amúgy tőlem megfogja tudni Razz
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 5:24 pm

Wáháháhá, meg kell osztanom az álmomat veletek Very Happy
Szóval Isabella voltam és Markal ültünk egy helikopterben XD Mark vezetett de akkor fel sem tűnt, hogy ez kicsit nehéz lenne vakon. Aztán megjelent Thomas is, egy kötélen mászott fel a gép alján. Végülis Győrben röpködtünk az egyik főúton de nagyon mérgesek voltak rám, mivel túl alacsonyra csináltam a villanypóznákat. Very Happy
Aztán kiszálltunk és elkezdték magyarázni, hogy nem így kellett volna megcsinálni ezt a helyszínt, most hogy néz ki, nem férnek el a drótok alatt a teherautók Very Happy Very Happy
De én... vagyis hát Isabella-én közöltem, hogy nem is baj, mert így legalább el tudják kerülni a várost és nem lesz teli az út böhöm nagy teherautóval. De Thomas azt mondta, hogy én rosszul szerkesztem meg a helyszíneket. Erre kiakadtam és elkezdtem vele kiabálni, hogy csönd, én vagyok az igazgatóhelyettes és ki fogom rúgni, ha ilyeneket mond Cool XD



Edward kösz, számítottam rád XD
Vissza az elejére Go down
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 5:59 pm

Hűha! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 6:00 pm

*user leesett a székről a röhögéstől, Mark szegény kérdezgeti mi baja? meg mi olyan vicces, de még el tart egy darabig míg user felolvassa neki Tíci álmát. Aztán együtt borulnak le a székről és röhögnek tovább *
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 8:42 pm

Én is röhögve keltem ki az ágyból Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 10:44 pm

Akkor kellemes ébredés volt. Én meg most ittam meg fél doboz energiaitalt és rájöttem, hogy itatja magát... Nem akartam csak egy kortyot inni, hogy ne aludjak el rögtön... Erre tessék... Most elraktam az asztal sarkára Smile
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 12:58 am

Az tényleg itatja magát, olyan jó az íze Very Happy De vigyázz vele, én mondjuk mindig álmos leszek tőle, de az íze finom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 1:22 am

Engem legtöbbször nagyon jól felpörget. 2 óra alvás után például teljesen vidáman elvagyok egész nap, ha iszom egy dobozzal....
Én a kávétól alszom nagyon jól...
Viszont most tényleg csak az íze miatt ittam... És nem jó, mert nem fogok aludni, és reggel 8-kor kelni kell XD De majd akkor megiszom a másik felét, kivéve, ha közben rácuppanok a doboz második felére is. Márpedig fogy sajnos.

Amúgy Isa, fogsz írni a tanáriba? Csak mert holnaptól sulim van, aztán én sem leszek már ennyire aktív, mint eddig...
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 1:53 am

Én a kávétól is elalszom, valami baj lehet velem Very Happy
És írok, írok, csak olyan szita a fejem mostanában. Azt is elfelejtettem már. És holnaptól nekem is suli, de írok, ígérem. És én különben 5:50-kor kelek Razz De délután-estefelé összehozok egy hszt, meg Abigailnek is! M
ost meg spurizok az ágyba, mert 6 óra múlva kelek :S
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 2:13 am

Keddtől én is 5:30-kor kelek Razz csak a hétfő lesz ilyen lájtos Smile többi nap tanítok 8-tól suli, szval 5:30kor kelés :S De most már én is megyek. Jó éjt ^^ És kitartás. Am, meg nem azért kérdeztem, de az jó, ha írsz^^
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzer. Feb. 10, 2010 9:00 pm

Jaj Istenkém, most értem haza, és még mindig nem jutottam el addig, hogy írjak Neked Sad De igyekszem, de ez a nap... főleg az első hét a rossz, fel kell mérni, miből lehet lógni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzer. Feb. 10, 2010 11:01 pm

Hogy vagytok mostanában? Smile Nekem sikerese lett egy szép nyirokcsomó gyulladásom...
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 11, 2010 12:28 am

Edward, jobbulást, nem irigyellek! Inkább suli, mint betegség Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 11, 2010 4:35 pm

Isa te legalább lóghatsz xD *gyakorlaton van, ő tanít, ciki ha nincs ott* De nézzük a jó oldalát, áprilisban vége a sulimnak. Igaz addigra meghalok :S

Minden nap 5:20-kor kelés, aztán suli *tanít*, hazajövök 1-2 órára, aztán vissza órákra *tanítják*... Tiszta idegbaj. Jah! és persze szakdoga. Razz *de még él*

Ed neked meg jobbulást!
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 4:09 am

Ping-pang-pung!
Néma csönd és hulla szag! *Mondja a nyuszika és tovább süti a rostos debreceni löncs párosát az oroszok elhagyott rózsaszín sugárzástól milkatehén színüen világító atomtengerfelett járó tűzelőanyagon*
Hol, vannak az emberek?:S
Talán behívtak mindenki a hadseregben és mentek vietnámban??
én erről miért nem tudok!:S
vagy kort tévesztettem?
no mindegy, gyerekek olyan estém volt!Very Happy irigyelhettek!Very Happy
barátom szülinapját ünnepeltük! Lakásám és végig a kanapén csücsültem, mert annyira szarul vagyok!Very Happy
De még mindig!Very Happy
nem baj a kutyát megetettem, csak az a gáz nekem nincs is!:S
Am, vettem egy új telefont! olyan pöpec és modern hogy kezelni nem tudom!Very Happy
megyek fel pestre a jövőhéten olyan péntek magasságában!
Ki akar össze futni velem?? Akár még egy gyors kajálásra is?
kocsival leszek bárhova elmegyek vele! Jó kis S500as merci! Nah jó csak vicceltem ha olyanra tellene akkor boldog lennék így a kispolszikmal megyek, de tunningolt, nah jó, nem is olyanom van! Very Happy

Nah bekapcsolom a 210 centi átmérőjü plazma full HD tévémet, ami igazábol mégcsak a boltban van.
nincs elég nagy fal hozzá!Very Happy
nah jó a helye már megvan de, más nincs rá!

https://www.youtube.com/watch?v=1i8m2TuFX0o&feature=player_embedded#

jóóóó reggelt vietnám!Very Happy

nah meek csucsizni!Very Happy
bocs a sok helyesírási hibáért!Very Happy:S
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 4:10 am

Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 12:55 pm

Thomas! Te ittas állapotban írsz a fórumra? Ejnye, ejnye! Örülök, hogy jól érezted magad. De azért legközelebb ne írj ennyi zagyvaságot Razz Én ugyanis nem ittam, és így józanon nehezen értem mit akartál kifejezni Razz
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 1:39 pm

Mark, az egészben az a vicc, hogy egy kortyot sem ittam, vezettem.
Nem tudom hogy jött ennyi marhaság ki belőlem. Gondolom a fáradságnak és az erős fájdalomnak köszönhető, ami a gyomrom tájékáról érkezett!

De, pénteken tényleg megyek Pestre!
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 1:45 pm

Hát hallod... azért ehhez nagyon agyhalott állapotban kellett lenned... xD

Am, akkor legalább ennyi igaz volt belőle Very Happy Pénteken még én is fent leszek ^^ 12-15-ig van ebéd szünetem aztán még suli, és 20:00-kor végzek és jövök haza Very Happy oh yeah...
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 2:06 pm

Végül is nem csak ekkor vagyok ilyen. Alapjáratban szeretek marhaságokat össze hordani bizonyos mértéken belül, ami esetleges viccnek vagy valami agygyilkolós poénnak elmegy!
Vissza az elejére Go down
Gregory Hunter
Tanár
Tanár
Gregory Hunter


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 06.

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 3:08 pm

Na ma én fogok kirúgni a hámból....nem megyek messze, nem kell vezetni sem, szóval ne csodálkozzatok, ha némi marhaság nekem is becsúszik holnap....Másnaposan is össze lehet hordani sokmindent Very Happy

Na jó, valójában nem is tudok berúgni, mert egy idő után besokall a gyomrom, és csak visszafelé kívánkozik, szal nem is iszok többet Very Happy

Ülök itt színes, az ég felé kacsingató hajcsavarókkal, ne lessetek, ne röhögjetek Very Happy Már pattogok, de hol van még az este...remélem akkorra nem lesz rosszabb kedvem Very Happy drunken
Vissza az elejére Go down
Cathy Collins
Spring
Spring
Cathy Collins


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 08.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 8:33 pm

Végre! Újra itt! Szia mindenkinek! MOstantol megint nemtudtok lerázni engem mert megjavult a gép és ismét tudok játszani itt ^^ ennek nagyon örülök Very Happy és remélem lesz is kivel játszanom ^^
Vissza az elejére Go down
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 8:48 pm

Üdv ismét itt Cathy! Remélem átgondoltad, hogy Venustasról biztos nem szedtél össze vírust. Én mindig le tudtalak rázni xD


A hozzászólást Miles Flame összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 14, 2010 5:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Cathy Collins
Spring
Spring
Cathy Collins


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 08.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 9:00 pm

Amúgy én tudtam hogy nem innen szereztem a vírust csak apám tiltott el minden szerepes oldaltol egészen mostanáig ^^. Kiharcoltam hogy innen ne tilcson el és lássatok csodát itt vagyok ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 20 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 20 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
20 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: