Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 9:42 pm

Kajáltam na...És ez számomra nagyon jó hír,mostmár semmi akadálya,hogy leugorjak hisz ugyse halok meg Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 9:43 pm

tudod..a magunkfajta mazochistáknak ez a hír felér egy halálos ítélettel. Very Happy
amúgy én hsz-t írtam,3x át kellett írnom,mert közbe jött Ed,vagy épp nem tetszett,amit firkantottam :S (most sem tetszik,de már nincs kedvem újraírni)
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 9:46 pm

Örülök,hogy nem sikerült ^^
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 9:50 pm

Ed te azért csak ne ugrálj ki a toronyól. Nincs kedvem órákat tölteni veled e gyengélkedőn xD
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 9:53 pm

Nem kell...csak küldd oda az igazgatót..ő is megteszi Embarassed Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 9:58 pm

Edward te kis csődör... Very Happy (te tényleg meg akarsz halni...) de amúgy egyetértek..ha a dirinő itt lenne,akkor sokkal nagyobb műsor lenne a csillagvizsgálónál. Very Happy Mark bá,nem akarod idehívni Abigailt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:08 pm

Sajnos én sem tudom hol van... Nekem is lóg hsz-szel szval, hiányolom rendesen. (igaz másik karakterrel...)
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:09 pm

msn-en fennt van,de nem válaszol Sad Sad
Vissza az elejére Go down
Cathy Collins
Spring
Spring
Cathy Collins


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 08.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:10 pm

Nekem igen Razz nem a saját gépénél van és ott nem tud feljönni Venustas-ra :S
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:13 pm

És holnap lesz?
Vissza az elejére Go down
Cathy Collins
Spring
Spring
Cathy Collins


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 08.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:14 pm

Nah ezt nem tudom xD biztos fogalmam sincs
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:20 pm

Ed,lassan függő leszel..de elméletileg fel kell jönnie,lóg Mark bának,meg órát kell tartania Smile
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:22 pm

Nehogy feljöjjetek,minjdárt ugrok csak engedélyt kérek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:24 pm

Engedélyt nem kapsz Ed. És ne ugorj ki, mert rád eresztem Mark bácsit xD *igen ő most fenyegetett*
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:27 pm

Ugyan már?mit tehetnél?
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:28 pm

Már hogy is ugornáál?Egy mesélői hsz, és már oda is az ugrásod:) Am meg várd meg,. h ki ér fel hamarabb Razz
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:29 pm

Nem várom...most írom is,hogy kiugrok
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:29 pm

Nos igen Saray tudja hogy van ez... xD Szóval a mesélő akkor szól közbe amikor akar, ha olyasmit készülsz tenni, ami nem engedélyezett... És akkor nem tethetsz semmit. Mert a mesélő szava mindent felül ír...
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:30 pm

Ed, ha tényleg ugrasz a hsz törölve lesz és kénytelen leszel a mesélő utasításit követni. Szval inkább várd meg őket Wink
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:31 pm

Olyan gonoszak vagytok...
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:38 pm

Am nem is iagzán értem miért akarsz kiugrani:) Ez nem visszacsinálható. Játszok olyan helyen, ahol ha meghalsz, nem vihetsz új karaktert már...
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:40 pm

nyugi,megoldottam,én nem megyek fel.Ed,nem ártana néha hallgatnod a felsőbb utasításokra Smile
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:44 pm

Nos egyenlőre én sem díjazom, a meghalasztom a karakterem és újat csinálok megoldást... szóval gondolt át még párszor. Persze nem arról van szó, hogy soha nem halhat meg vagy ilyesmi... De lég irreális, hogy kiugrasz, miután játszottál egy jót a görényeddel.
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:46 pm

Ennyire gyűlölik egymást az Edwardok? Very Happy Mibe csöppentem én bele?
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 10:48 pm

én nem gyűlölöm,csak a karakternek nem szimpatikus (a kettő nem ugyanaz,mert így még változhat pozitív irányba).userként nincs vele bajom Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 11 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
11 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 24 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: