Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 10:29 pm

Én sem akarok menni! XD Hátha a nagy hó miatt nem fogok tudni bejutni. *Ő még reménykedik... Rosszul teszi.* XD
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 10:42 pm

Én szinte biztos hogy nem jutok be xD de mivel munka van holnap és kell a pénz ezért elmegyek, egy korábbi vonattal Razz
Suli közben ezt ritkán játszottam be, élveztem hogy lemaradok az első 3 óráról mert késik a vonat xD
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 11:09 pm

Sissi Conor írta:

A fiúk benéztek a lányöltözőbe tesi után és szóbakerülkt ez OFŐ órán .
A bence valami "Nagyon elmés" megjegyzést fűz hozzá és erre Ofő kihivja és lehúzza a gatyáját (a szemeink érdekében volt rajta azsógatya) majd a helyére küldte , az osztály meg röhögtt! a Bence meg csak vigyogott mint a tejbetök!!

Ki húzta le kinek a gatyáját? mert nekem ez itt nem tiszta... Shocked
Vissza az elejére Go down
Sissi Conor
Été
Été
Sissi Conor


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 12.

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 11:12 pm

OFŐ a Bence gatyáját hogy demonstrálja nekünk milyen érzés volt mikor bejött az öltözőbe ... (merthogy ő az aki elsőként belépett a lányöltzőbe.....) meg ugye a beszólás miadt (sajnos arra már nem emlékszem mit mondott Sad)
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 11:31 pm

Értem, nos ezesetben azt kell mondanom, hogy bár nagyon eredeti megoldás volt az OFŐ részéről, ez sajnos nem elfogadott... Pontosítva teljesen etikátlan. Ki is rúghatnák érte. Ugyanis a tanár nem szégyeníthet meg diákot. És bár az elmesélésed alapján a srácot nem zavarta a dolog, attól még nem ez a megfelelő eljárás.
Bár biztos én is jót röhögtem volna... De akkor is... Én inkább elbeszélgettem volna vele, meg a szüleivel, és esetleg elintéztem volna, hogy az öltöző ajtaját belülről bezárhassák a lányok, amíg öltöznek. ^^
Vissza az elejére Go down
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 1:38 pm

Ez igaz, de ami azt illeti, az alsógatya szerencsére rajta maradt, de én az első padban ülök, és igen-igen kellemetlen volt... Bár ami azt illeti, a fiú szerintem megérdemelte, mert az a lány, akit sikerült meglátnia... Hát rajta csak nadrág volt...
Oké, szerintem ezt akkor most megbeszéltük. Esetleg más téma?
Tudtátok, hogy holnap megjelenik a breaking dawn? Very Happy
Megint a könyvek... Azt hiszem, mindig ez jut eszembe...
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 1:49 pm

Miii? Holnap? Hűha...akkor szólok Apának. Very Happy Most hogy szünetem van úgyis eltudom olvasni...bár akkor elmenne az egész nap... Crying or Very sad jajj...apró problémák. Na Very Happy
Vissza az elejére Go down
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 2:49 pm

De persze ez nekem csak arra a twilight-os szórólapra volt ráírva, ami a new moonban volt. Van, aki szerint 10-én jelenik meg. Tehát még változó. Egyébként rákerestem egy könyvesbolt honlapján a hajnal hasadásra, és nem találta... Érdekes.
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 9:56 pm

Hmm...na mind1 Már eldöntöttem hogy csak a 9 hét múlvai szünetben veszem meg mert az annyira hosszú, hogy nem gáz hogyha egy nap elveszik belőle Very Happy
Na mind1. Kinek hogy telt a napja? Én egész nap morci voltam és nem volt kedvem sehova se menni, de elrángattak moziba és nagyon jó volt. Sherlock Holmes Smile Most vettem csak észre hogy Holmes "barátnője" az egyik lány a bajos csajokból...érdekes Very Happy
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 1:24 am

Egyébként észre vettem hogy van olyan hogy ötletelés színtere, nem azon beül kellet volna tenni a helyszín ötleteket?xD Very Happy Amúgy teljesen mindegy, csak szóltam h észrevettem
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 12:53 pm

De lehet. Most már mindegy. xD

Amúgy itt esik a hó Very Happy
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 1:35 pm

igen itt is.... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 8:24 pm

Valaki ismeri a Skins című sorozatot?
Vissza az elejére Go down
Arras Bolade
Otoño
Otoño
Arras Bolade


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, Otoño

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 12:10 pm

Én nem... Smile
Vissza az elejére Go down
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 6:06 pm

Skinks? Hűűha, én még nem hallottam róla... Miről szól? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 7:09 pm

Egy csapat tini->drog,buli,pia( életéről ) röviden. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 9:37 pm

Hűű...akkor lehet hogy hallottam róla:D De tényleg, most már rémlik valami
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 10:11 pm

Régen ment a cool tv-n én is onnan ismertem meg.Azóta is nézem esténként hátha találok valami újat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 12:17 pm

Ami azt illeti, én nem vagyok nagy tv-néző, de a Dr. House-t mindig megnézem! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 1:31 pm

én House-t sem szoktam nézni xD
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 3:24 pm

Én elkezdtem nézni és az első évad feléig el is jutottam, aztán rájöttem, hogy minden rész ugyanolyan:
van egy betegség, elkezdik kutatni, sosem sikerül egyik gyógyszerrel sem meggyógyítani, a beteg állapota csak romlik, majd az utolsó pillanatban mégis sikerül... ennyi.
Jó, én tanultam jó pár dolgot belőle az egyetemen, ami segít, hogy ne laikusként nézzem és így egészen sok dolgot megértek, hogy miért is van így, miért hat úgy egy gyógyszer és miért nem... de aki nem tanult ilyet, nem hiszem el, hogy nem gondolja unalmasnak egy idő után Very Happy

Én egyébként Váratlan utazást, Farm ahol élünket, Buffyt nézek most. Régebben Hősök rajongó voltam, de most az már nézhetetlen, na meg Született feleségek, de azt is abbahagytam a 4. évad elején Very Happy
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 5:10 pm

Tíci, anyukám váratlan utazás és farm ahol élünk mániás xd Very Happy Jó tudni hogy nincs egyedül...
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 8:04 pm

Sziasztok!
Markkal, egy kis szavazást indítunk, mivel nem jutottunk dűlőre a kérdésben. És a ti segítségeket kérjük.
Az Otoño-s fiú és lányhálóink számára keressük a legjobb szót és ezek között keressük a végeredményt;

Arborlectus & Floridus hortus
Arboretum & Florilegium
Arbor & Floris
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 11:28 pm

Karesinda Miela írta:
Tíci, anyukám váratlan utazás és farm ahol élünk mániás xd Very Happy Jó tudni hogy nincs egyedül...

De jó, üdvözlöm. Smile Mondjuk a barátom is nézi őket velem, aki fiú (milyen meglepő) és néha együtt sírunk XD Na ha megtudná, hogy ezt így elmesélem... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gregory Hunter
Tanár
Tanár
Gregory Hunter


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 06.

Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 12:09 pm

Tőlem biztosan nem tudja meg Very Happy

Üdv ide is, így is....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 19 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
19 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: