Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Veronique Clement
Otoño
Otoño
Veronique Clement


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:03 am

Hát igen... Talán ha a főoldal működne....
Vissza az elejére Go down
Mirabelle Bolade
Spring
Spring
Mirabelle Bolade


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:06 am

Ez tényleg nem az én hibám... Ennél többet rugdosni... Hmm... Valamit majd megpróbálok kitalálni...
Vissza az elejére Go down
Veronique Clement
Otoño
Otoño
Veronique Clement


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:09 am

Tudom, hogy nem rajtad múlik Wink Te már így is többet tettél ezért a fórumért mint bárki Smile És én nagyon hálás vagyok érte, mert szeretem Smile
Vissza az elejére Go down
Mirabelle Bolade
Spring
Spring
Mirabelle Bolade


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:14 am

Nem hiszem... Ti is nagyon sokat dolgoztatok és különben is, amit meg kéne csinálnom, az még nincs kész... Egy csomó leírás, tájékoztatók, kiírások, szövegek és az óráim is egyfolytában befuccsolnak, arról nem is beszélve, hogy mindjárt itt van Május vége, és a Spring hét, amit meg kellett volna/ kéne szerveznem, nem tart sehol, ráadásul nem is tudom, lenne e rá érdeklődés... Szal én nem vagyok ennyire megelégedve magammal XD

Annak viszont nagyon örülök, ha szereted, mert én is szeretem és téged is szeretlek, így ha már egy valaki örül, akkor tuti, hogy nem volt/nincs hiába ez az egész! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Veronique Clement
Otoño
Otoño
Veronique Clement


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:21 am

Jó nekem is kéne ilyesmiket csinálnom, meg ígértem is rengeteg dolgot, amit még nem csináltam meg xD De mindig arra kenem, hogy pl. nincs főoldal, ahova ki lehetne írni stb...

Spring-hét: szerintem lenne rá igény, a Linvernos is egész jó lett. De talán azért van most kicsit csend mert jön az év vége és mindenki hajrázik a suliban. Az érettségiről nem is beszélve. Szóval ne aggódj, nyáron ha több idejük lesz tuti jönnek majd Smile

Én is szeretlek téged Smile Ezért megyünk majd biciklizni Smile Meg azért is, mert biciklizni jó Smile Amúgy meg biztos vagyok benne, hogy nem csak én szeretek itt lenni Wink
Vissza az elejére Go down
Mirabelle Bolade
Spring
Spring
Mirabelle Bolade


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:29 am

Igen, ez a "azért nincs még kész, mert úgy sem tudnánk hova kitenni" dolog nálam is be szokott jönni, így kisebb a bűntudatom, hogy nincs kész.

Hmm, meglátjuk mit tudunk kihozni belőle! XD De pl arra a hétre, amikorra terveztem, nem tudom rakni, ugyanis május utolsó hetében vizsgázok gépírástanból, énekkaros fellépésem lesz, majd osztálykirándulás. Ez így be is tölti a csütörtök-péntek-szombat-vasárnapomat, vicces lesz. Az egyel előtte lévő hét, meg túl közel van! XD Nah, majd meglátjuk mi lesz... ^^

Meg kéne néznem, hogy jó e a bringám. XD Plusz egy teendő a listámra, bár még jó, hogy ezt most este ne tudom megtenni. XD
Hát, reménykedjünk benne, hogy igazad van!^^
Vissza az elejére Go down
Veronique Clement
Otoño
Otoño
Veronique Clement


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:35 am

Legfeljebb átcsúsztok a nyárba... Az Été úgyis tök kihalt xD

Amúgy nekem mindig igazam van Wink
Vissza az elejére Go down
Mirabelle Bolade
Spring
Spring
Mirabelle Bolade


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 3:56 pm

Nah, igen Été... Pedig én először Étés akartam lenni. XD Sztem a tűz elem tök jó, de aztán a Springet választottam, és nem bánom, de nem értem, hogy lehet, hogy ennyire nem megy ott az élet, ilyen kevesen vannak... Sad

Tudom, kivétel mikor nem és akkor is az első szabály lép érvénybe!^^
Vissza az elejére Go down
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 7:04 pm

Halihó emberek! Mi újság van errefelé? Azt látom, hogy nagy a pangás de azért meséljetek valamit Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 7:20 pm

Haihai^^
Velem minden rendben, kivétel, hogy fáj a derekam. :S Úgy tűnik, ez a korral jár. XD Ma nem tudtam színjátszóra menni. Sad Lehet, ebben a hónapban egyáltalán nem fogok tudni. :'( :'( :'( Olyan szívás...

Veled mi újság?^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 7:41 pm

Ohh... jobbulást neked... és áhh... ez nemjó... jobbulást mégegyszer...
a korral mi? xP

velem semmisenincsen... élek... és VIRULOK Very Happy Very Happy de non Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 8:58 pm

Tudod, megviselt az elmúlt 150 év! Very Happy

semmisenincsen? az jó XD vagy rossz, nem tudom, de ez így jól hangzik XD annak viszont örülök, ha élsz és virulsz^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 11:14 pm

150? nocsak... én userben gondolkodtam... viszont akkor jól tartod magad Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 11:53 pm

Osztod százzal, meg még hozzá adsz másfelet és már is kijön userke öregsége! XD Látod, nyolcvanhárom és fél év múlva száz éves leszek. Hát nem rémisztő? XD
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 1:30 am

Amikor az órára néztem,
Rájöttem arra,
Abban a percben, ahogy a harang éjfélt ütött,
Születésed napjának fordulója eljött!
Hogy tudd, gondolok rád, írtam egy béna verset,
Igérem, többé nem tervezek ilyen merényletet!




Kívánok még nagyon sok Boldog Születésnapot! a mi egyetlen és utánozhatatlan Melinknek!!!
Otanjoubi Omedetou!^^



Az ajándékodról majd később tárgyalunk, addig is, itt egy kis hangulatteremtő!^^
Csevegő Fórum - Page 32 S320x240


A hozzászólást Abigail Milena Gernot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 09, 2010 6:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Veronique Clement
Otoño
Otoño
Veronique Clement


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 5:49 pm

Köszönöm, köszönöm, köszönöm! *Könnyekig hatódott*
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 6:05 pm

Örülök, ha tetszik! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 6:39 pm

Én is kívánok neked sok szépet és jót:)
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:51 pm

Én is boldog szülinapot kívánok Meli ^^ flower


És közben hulla lettem, annyit tanultam az elmúlt napban és ma, hogy felülmúltam önmagam, az agyam egy szivacs, de már nem bír többet magába szívni Very Happy Most gyorsan keresek olyan elfoglaltságot, ami segít, hogy kihulljanak belőle az információk XD
Holnap lehet drukkolni, mert ZHzok, aztán meg szerdán is, aztán még 2 beadandó a hétre és vizsgák XD
Na oké, beszüntettem az egyéni problémáim ecsetelését Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 7:57 pm

Hmm, Tíci, én számtalan olyan programot tudnék felsorolni, ami segít elfelejteni minden mást a világon. XD Tudod, jó kis agymosás! ^^
Az "egyéni problémáidhoz" pedig ganbatte, én szurkolni fogok!^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 8:09 pm

Ó, nem kell aggódni, én is találok olyan programot. Sőt az egyikkel már meg is vagyok Very Happy Megyek msnre mindjárt és mutatom az eredményt XD

Köszönöm a szurkolást, rám fér, már kezdek pánikolni XD
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 8:11 pm

Húzod itt az idegeimet! Már jó lesz, ha jössz, mert péntek óta unatkozom, és mindig újabb személyeket kell keresnem, akiket fáraszthatok. Éjjel Zsófival arról beszéltünk úgy másfél órán keresztül, hogy mi lenne, ha egy normális embert diliházba zárnának. XD Beteges volt! XD
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 8:21 pm

Ez izgi téma, én is elkezdtem rajta gondolkozni, ahogyan olvastam XD És mire jutottatok végül? XD
Vissza az elejére Go down
Veronique Clement
Otoño
Otoño
Veronique Clement


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 12:26 pm

Köszönöm mindenkinek Smile Amúgy erről a témáról született már irodalmi mű Smile Olvassátok el a Fizikusok-at Smile nagyon jó kis történet Wink
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 4:31 pm

Azt én is olvastam, és tényleg jó, izgi Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 32 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 32 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
32 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: