Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37
SzerzőÜzenet
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 5:34 pm

Na most már één is itt vagyok és megpróbálok játszadozni, csak hát nekem sincs túl sok időm... És mivel már nem vagyok egy ideje aktív, ne számítsatok túl jó hozzászólásokra, még be kell melegednem Razz
Amúgy pedig mi újság van? Volt valami naagyon jó amiről lemaradtam ( Sad ) ?
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeHétf. Dec. 13, 2010 10:33 pm

Nem maradtál le semmiről, szerdán kezdődik a mikulás mese, és mivel nekem sincs túl sok időm, nem kell aggódnod, nyugodtan csatlakozhatsz Wink Csak dobj meg egy pü-vel Wink
Vissza az elejére Go down
Mirabelle Bolade
Spring
Spring
Mirabelle Bolade


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 11:45 am

Hahóóóóóóóó embereeeeeeeek!!! Senki sem jön mikulást vadászni???? Én tudom, hogy mindenki elfoglalt, de azért ennyi időtök csak van! Very Happy:D Gyertek már! Tuti jó lesz!!!!^^
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 3:04 pm

Igen, igen, gyertek, az se baj, ha nem jelentkeztetek rá, aki kedvet kap az írjon Wink
Hogy jó lesz azt én garantálom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mirabelle Bolade
Spring
Spring
Mirabelle Bolade


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 18, 2010 11:36 pm

És amit Mark bácsi megígér... Very Happy Very Happy Very Happy Ha én kidugtam az orrom a melegből és elvonszoltam magam az erdőig, más is megtudja tenni! XD Majd szólni kéne Abigail néninek, hogy a másodikos Bűbájtan anyagba vegye be valami olyan igét, amivel fel tudjuk melegíteni magunk. Pálinka bűbáj, vagy ilyenek! XDXD *nevet* Nah, kinek van elég bátorsága, szólni neki? XDXDXD
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 3:27 pm

Ha valakit a hideg tartana vissza megnyugtatok mindenkit: Mark bácsi mindenre gondolt Wink
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeHétf. Dec. 20, 2010 12:46 pm

Gyerekek nem tudunk játszani, ha nem írtok! Így karácsonyra se lesz mese!Sad
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimePént. Dec. 24, 2010 11:06 pm

Boldog Karácsonyt mindenkinek!^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 01, 2011 12:20 pm

B.U.É.K. Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 29, 2011 6:22 pm

Már mondhatni régen voltam fenn... De amint látom, semmi nincs... :'(
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 24, 2011 7:22 pm

Nincs, és nem szerintem már nem is lesz. Sad Sorry mindenkitől.
Vissza az elejére Go down
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 11:51 am

affraid Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 12, 2011 12:59 am

A helyzet az, hogy Abigail és Isa eltűntek (én legalábbis tavaly láttam őket itt utoljára) és hát ők voltak a fő-fő-fők. Szval ha ők visszajönnek, akkor leszünk mi is, nélkülük azonban fogalmam sincs mit kéne csinálni.
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:58 pm

Hello annak a kevés léleknek, aki még feljár!
Sajnálom, hogy eltűntem, csak a számos családi gubanc mellett utoljára szerintem novemberben beszéltem Isával, azóta pár e-mail váltáson kívül még az elején nem reagált semmire és ez eléggé elvette a kedvem mindentől. Sajnálom! Fogalmam sincs, hogy mi lesz így, ugyanis az se túl motiváló, hogy amíg itt voltunk akkor sem volt túl nagy érdeklődés. Ez nekem is nagyon rossz, mert mindannyian rengeteget dolgoztunk az oldallal. Nem tudom. Fogalmam sincs. Nem tudom mennyire lenne értelme újrakezdeni akármit is, vagy folytatni. Sajnálom! SadSad
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 12:44 pm

Így kb. egy évvel később megint feljöttem... Szerintem még vissza lehetne csalogatni a tagokat, mert gondolom megvan az e-mail címük... És én szerettem itt játszani, ahogy mindenki más is, úgyhogy én örömmel jönnék vissza Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeCsüt. Okt. 18, 2012 12:18 am

Sziasztok! Smile Csak úgy érdekelne, hogy jár e még itt valaki, akárki. Akar valaki még játszani? Akar valaki újrakezdeni? Újratervezni? Smile Csak kíváncsiságból, ha erre jársz, akkor hagyj itt egy üzenetet, jó? Razz Köszi^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitimeKedd Okt. 23, 2012 9:05 am

Szia! ^^
Néha-néha felnézek még, de most is csak az e-mailes értesítő miatt vettem észre, hogy írt valaki... Very Happy
Én szívesen játszanék, ha lenne kikkel. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 37 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 37 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
37 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: