Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeKedd Ápr. 06, 2010 6:38 pm

Karesinda: Jó ízlésű férfiú lehetett... Egyrészt, hogy egy olyan csodálatos Virágszálat, mint Te locsolt meg, másrészt mert szép verset mondott hozzá. Smile Nagyon édes a képed, Drága! Hamarosan visszatérek ide, ugye vársz rám? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeKedd Ápr. 06, 2010 9:36 pm

Embarassed Jajj édeském persze hogy várlak vissza, elmém nem képes szavakat találni az érzésre ami azt sugalja; hiányzol! Very Happy
A képért meg köszi Razz Embarassed
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 08, 2010 4:00 pm

Te is hiányzol Wink De képzeld, elkészült a szakdolgozatom Smile Le is adtam tegnap, szóval kezdhetsz nekem írni. Ugyanis mostantól ráérek...
Vissza az elejére Go down
Gregory Hunter
Tanár
Tanár
Gregory Hunter


Hozzászólások száma : 27
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 06.

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:41 am

Hölgyeim és uraim, vagy éppen fordítva..Szeretném bejelenteni, hogy első Méregkeverés óra április 13.-án kezdődik, 18 órai kezdéssel.
Gyülekező az Esődzsungel szélén. Esőkabátot, gumicsizmát viseljenek! Védőkesztyű, szemüveg ajánlatos!
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 7:18 pm

Kopp-kopp-kopp...merre találom a mágiatöri termet?*elbandukol megkeresni.
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 8:19 pm

Mágikus Történelem óra Április 12. 19:00 kezdődik az Töri teremben a földszinten található, azthiszem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 12, 2010 10:02 pm

Venustas Diáksága Figyelem!
Ápr. 14-én, szerdán Bűbájtan óra lesz a Nyugati-torony, Bűbájtan termében. Érkezni a teremleírás kirakásától kezdve lehet (valószínűleg holnap, az az kedden délután kiteszem), tanári hozzászólás szerdán hat óra fele várható. Az óra időn kívüli, de szeretném maximum egy hét alatt befejezni! Várok mindenkit szeretettel!^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 10:28 pm

Valaki él még itt? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 4:55 pm

Én élek, már ha a gépem is úgy gondolja. Csütörtök óta ugyanis hol van net, hol nincsen. Pedig már szerelők is voltak. Ha ma sem marad rendben, azt hiszem egy kiadós kiabálásra készülhetnek tőlem Very Happy

Emellett meg tanulnom kellene, amihez szintén kellene a net, ejjjj, hihetetlen egy világ, hogy semmit nem lehet kezdeni ha eltűnik az interneted. A vizsgáimat is épp hogy fel tudtam venni. Na jó, nem nyavalygok ennyit! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 6:55 pm

Sziasztok!
Azt hiszem mostmár úgyahogy leszek csak időhiány miatt nem tudtam jönni.. bocsánat sajnálom...
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 8:55 pm

Igazán örülök, hogy jeleztétek élteteket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 28, 2010 9:20 pm

Én, most nem igazán élek! Pár nap és ígérem összeszedem magam, de... Mindegy, a lényeg, hogy sajnálom, hogy megint fagy az órám, ígérem többet nem csinálok ilyet, vagy legalább is igyekezni fogok, de jelenleg nagyon fura hangulatom van. Írtam egy verset és az ofőm közölte, hogy ilyen elkeseredetten depressziós halálverset, gyerektől még nem olvasott! XD Még most a hétvégén írok az órához és két részt összevonok, hogy mindenkinek legyen mire reagálnia. Azon kívül már csak egyet, tehát kedden szeretném lezárni az órát, illetve elküldeni utolsó hsz-em. Nah, ennyit rólam.

Bejelentés! A mai naptól kezdve, május végéig minden, a kalandjátékban megoldott feladványt ponttal jutalmazunk. Ha tanár oldja meg a feladvány, neki a fő diákkaraktere szakjához jár a pont (bár, ha jól emlékszem, mindenkinek a saját szakján van a fő diákkarija^^) Tehát hajrá és húzzatok bele, mert minél lassabban oldjátok meg, annál kevesebb pontot gyűjtötök és annál később fog elkezdődni a modul.^^ Tehát GANBATTE! Hajrá mindenkinek!^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimePént. Ápr. 30, 2010 12:10 pm

Ha ezzel most motiválni próbáltál, jelentem nem jött össze xD
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimePént. Ápr. 30, 2010 1:22 pm

Az a helyzet, hogy úgy elakadtam, hogy már a kedvem is elment a fejtegetéstől Embarassed Crying or Very sad

Viszont neked sok pozitív energiát küldök....
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimePént. Ápr. 30, 2010 2:38 pm

Túl nehézre csináltam úgy látszik Sad Sajnálom, pedig nekem egyértelmű, bár lehet csak mert én találtam ki.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeSzomb. Május 01, 2010 1:09 pm

Isabella: Ha tudsz valamit az mindig egyértelmű... Inkább kérdezz meg 10 embert, aki nem tudja, ha 8 megfejti, akkor csak mi vagyunk hülyék xD
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeSzomb. Május 01, 2010 9:50 pm

Igazad van, legközelebb ezt fogom tenni Very Happy Talán akkor nem lesznek ilyen nagyon bonyolult feladatok, csak azt se akarom, hogy túl könnyűek legyenek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Larissa Dustwood
Été
Été
Larissa Dustwood


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás dátuma : 2010. Apr. 19.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 11:39 am

helloka^^

még múltkor írtam amesélőnek de azóta sem kaptam választ...mindegy azt szeretném megkérdezni, hogy hove kell megérkeznie a karimnak...??
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 1:20 pm

Szia Larissa!
Küldtem neked levelet! Remélem sikerült kimerítő választ adnom kérdésedre.^^

Mark: Az igazat megvallva, csak gondoltam esélyt adok más szakoknak is, hogy behozzátok pontilag a lemaradásotokat! Very Happy De ha igazi küzdelem nélkül elfogadjátok, hogy mi vagyunk a jobbak - ami ugye evidens, csak meg kell hagyni a látszatot^^ - nekünk az is megfelel. Razz

Saray: Az nem jó. Sad Pedig ennek éppen a játék lenne a lényege... Amúgy tényleg nem olyan nehezek a feladványok, csak... Nah jó, lehet kicsit nehezek, de a könnyi meló nem meló. XD
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 50
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 9:54 pm

Isa: Az igazából nektek lenne macerás, de ha megteszitek az nagyon rendes dolog.

Larissa: Ha a mi drága Abigailünk válasza nem kielégítő kérdezz engem. *Gyorsan elmenekül említett személy haragja elől, természetesen meg sem fordult a fejében, hogy nem adott kielégítő választ az igazgató nő*

Abigail: Könnyű úgy a legtöbb pontot begyűjteni, hogy nálatok van a legtöbb diák... De várd ki a végét!
Egyébként meg igaz, hogy a könnyű meló nem meló, de ha túl nehéz akkor is elveszti az értékét. Ezen érdemes lenne elgondolkodni Wink
Vissza az elejére Go down
Mirabelle Bolade
Spring
Spring
Mirabelle Bolade


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimePént. Május 07, 2010 11:22 pm

Halihóóóó! Van itt valaki? Olyan pangás van... Sad
Vissza az elejére Go down
Veronique Clement
Otoño
Otoño
Veronique Clement


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimePént. Május 07, 2010 11:45 pm

Én sem értem miért... Pedig olyan jó itt lenni Smile
Vissza az elejére Go down
Mirabelle Bolade
Spring
Spring
Mirabelle Bolade


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimePént. Május 07, 2010 11:50 pm

Szerintem is!^^ De úgy tűnik, mások nem így gondolják... Sad
Vissza az elejére Go down
Veronique Clement
Otoño
Otoño
Veronique Clement


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimePént. Május 07, 2010 11:52 pm

Biztos nem mondták még nekik Smile Ne aggódj, lesz itt élet, csak idő kérdése Smile
Vissza az elejére Go down
Mirabelle Bolade
Spring
Spring
Mirabelle Bolade


Hozzászólások száma : 92
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.

Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:02 am

Igazából nem aggódok, mert biztos vagyok benne, hogy lesz élet, csak kicsit látványosabban kéne léteznünk! XD Mert így a nagyközönség nem tud rólunk! XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 31 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 31 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
31 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: