Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 11:24 pm

Első pillanatban megijedtem, h rossz helyen járok...nekem kicsit fura ez az összeállítás, de itt legalább már tavasz van Sad nem úgy mint nálunk. Reggelre megint lesett egy rakat hó, ami délutánra sarat hagyott maga után. Nem szeressem idő.
Thomas, jó a képed....Mi is lesz a legrosszabb?
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 11:27 pm

Hagymás babot vacsiztam Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 11:27 pm

Saray, még nincs kész! Very Happy Pl a fejléc nagyon nem ez lesz, csak még nincs hozzá ötletem, mi legyen, addig is gondoltam ez jobb, mint, ha még mindig a Linvernósokat kéne néznünk ~Levelük!! Höhöhööö~ És szerintem még a hátteret is lecserélem, ha találok jobbat! Very Happy De ha van valami meglátásotok, hogy mi az ami nagyon nem jó, vagy mi az ami jó, akkor szóljatok, mert szívesen alakítok rajta! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 11:32 pm

Hé Abi ha ennyire sok a szabad időd gyere már át hozzánk lakást festeni! Laughing
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeKedd Márc. 16, 2010 11:39 pm

Abi??? Ne becézgess, nem vagyunk olyan viszonyban! XD XD
Azért cseréltem dizit, mert megkértek rá! Razz Valaki olyan, aki fontos. *nyelvet ölt* és ilyen "hé" kezdetű felszólítások után ne várd, hogy még menjek is!*különben ment volna ő szívesen. jó kis rózsaszín falak, kék foltokkal és citromsárga kockákkal, hupi lila szívecskékkel! höhööööö*
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzer. Márc. 17, 2010 9:57 pm

Remélem mindenki élvezte a mai szép napot! Very Happy Napsütés, szép idő, olyan tavaszias hangulat!^^ És vajon miért?? Csak nem, mert végre a Spring átvette az uralmat? Very Happy Én mondtam, hogy le a Linvernoval! Razz Very Happy Very Happy Razz
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzer. Márc. 17, 2010 10:00 pm

Jipppi jááá jééé Very Happy
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzer. Márc. 17, 2010 10:11 pm

Az a vicc, hogy a Linverno vezetője is már igen várta a tavaszt és nagyon örül neki Razz Üdv Springesek! *Odaballag Abigailhoz és átadja neki a stafétabotot.*
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 18, 2010 12:06 am

Mi ez a Linverno ellenesség?plusz én vagyok az egyetlen,aki nem várja a jó időt?hogy hova fajul ez a világ...éljen a Linverno,éljen a "rossz" idő!
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 18, 2010 12:11 am

Ez nem valami bölcs mondat,mert Spring uralom van... Cool
Vissza az elejére Go down
Cassidy Adams
Linverno
Linverno
Cassidy Adams


Hozzászólások száma : 55
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 06.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 18, 2010 9:23 pm

Akkor is a Linvernosok a nyerők! És igen! Éljen a rossz idő! (Itt Luxembourgban úgyis mindig az van xD Hozzászoktam xD)
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 12:14 pm

Ez...ez...ez naon cuki Very Happy *fejlécre gondol...
Viszont ezzel a kisliba-zölddel, sárgával nem vagyok kibékülve, de majd megszokom....
Vissza az elejére Go down
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 8:48 pm

Hát én őszintén mikor megláttam a fejlécet azt hittem rossz helyen járok ^^
De nagyon cuki lett és nekem a színekkel sincs bajom, mert legalább világos Very Happy
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 20, 2010 9:15 pm

Rendes rendes tavasz van! A színek meg jók Razz
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 12:26 pm

Lehet hogy cuki, de nem értem még mindig mi köze egy mágusképzőhöz... Tisztára olyan mint egy farkasnevelde xD *igen tegnap ő is megijedt, hogy rossz helyen jár*
De Abigail már megnyugtatott, hogy jövőhéttől változik a dizi Smile

Amúgy nekem mindegy milyen idő van, mert fáj a fülem és így nem merek kimenni. Majd holnap megyek, akkor úgyis muszáj... De addig bent maradok.
Vissza az elejére Go down
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 12:40 pm

Hát igaz, hogy nincs túl sok köze, de nekem tetszik. Very Happy
ÉS akkor neked meg jobbulást ^^
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeVas. Márc. 21, 2010 10:54 pm

Köszi, elkél...

Am, cukinak cuki, de akkor sem....
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzer. Márc. 24, 2010 5:52 pm

Na merre jár mindenki? Very Happy
Én éppen most jöttem meg suliból és végre úgy érzem (a héten először!), hogy képes vagyok élni és gondolkozni. Hétfőn voltunk intézménylátogatáson (siketek általános iskolája és fogyatékos gyermekek otthona). Kicsit lefárasztott, mind szellemileg, mind lelkileg. Akit érdekel szóljon és szívesen mesélek az élményeimről Smile

Ja és jövő héten nekem szünetem lesz, szóval ha minden jól megy, lehet óratartásra is számítani a részemről Very Happy Remélem azért lesz, aki jön rá Razz
Vissza az elejére Go down
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 3:47 pm

Jééé! Új dizi...
nos gondoltam véleményt alkotok Very Happy
Szóval szerintem jó lett, nekem tetszik egyetlen bajom van vele, hogy most új szín után kell néznem. de majd csak találok valamit Very Happy
Vissza az elejére Go down
Emily Villain
Otoño
Otoño
Emily Villain


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 18.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 4:13 pm

Én csináltam *büszke fej* Még hiányzik pár gombnak a lecserélése, de már majdnem készen van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 4:33 pm

Hát akkor csak gratulálni tudok xP mert tényleg jó lett.
Nem baj az majd kész lesz teljesen... én meg még nem vettem észre... de lehet én vagyok a vaksi Very Happy
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 8:13 pm

jó lett nagyon a forum, hangulatos.
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 9:28 pm

Köszi Emily, nagyon jó lett a dizi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Diana Mary Moon
Spring
Spring
Diana Mary Moon


Hozzászólások száma : 104
Csatlakozás dátuma : 2009. Dec. 03.
Kor : 28

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 9:31 pm

Naugye! Énis mondtam már Very Happy
Olyan igazi jó kis hangulata van Very Happy
Tetszenek a színei... bár mint említettem betűszínt kellett váltanom T.T
De megérte Very Happy tetszik a napocska *.* Very Happy
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 2:19 am

A fiatal korosztálynak mondom! NE igyatok tablettás bort! NEM JÓ!!!
Már csak az a kérdés hol a kocsim! :S MErt azt hittem egy pohárra az enyém bele ittam és kiderült boros cola volt...
Szal szívtam....
Am a kocsi a garázsban, nem én vezettem megkértem egy jó barátot vezessen haza kifizetem a taxiját.
De tényleg ha egy kortyot is ittál soha ne vezess, nem éri meg. Menj taxival, vitesd magad haza vagy gyalogolj. Poharadat ne hagyd magára, én baromira megszívtam, de ez van, tanultam a hibámból,ti viszont az enyémből tanuljatok!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 29 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 29 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
29 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: