Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vendégek csevegője

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Vendégek csevegője Empty
TémanyitásTárgy: Vendégek csevegője   Vendégek csevegője I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 7:05 pm

Itt a vendégek is hozzászólhatnak, kérdezhetnek, informálódhatnak, ajánlhatnak, tehát szólj hozzá te is!
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Egy elak
Vendég




Vendégek csevegője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégek csevegője   Vendégek csevegője I_icon_minitimeSzer. Dec. 02, 2009 11:47 pm

Ki is használnám ezt ^^
Megakadtam... Mit kéne csinálnom? csak regisztráljak? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Vendégek csevegője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégek csevegője   Vendégek csevegője I_icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 12:22 am

Szia!
Igen, csak egyszerűen ragisztrálni kell, s amint engedélyezve leszel, utána történik a beosztás. Mivel még nincs kész a főoldalunk, így a beosztás egyenlőre MSN-en vagy PÜ-ben megy, így ha valamelyikőnket fölveszel MSN-re, vagy megadod az MSN címed, akkor az egész gyorsabban is lezajlik. ^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Vendégek csevegője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégek csevegője   Vendégek csevegője I_icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 12:34 am

Jelenleg én vagyok az éjszakai ügyelet. Tehát ha visszajössz, akkor engem zaklass Smile A legjobb ha msn-en teszed, mert egyébként nem nagyon nézek fel ide. *sok a dolga* Meg aztán msn-en gyorsabban tudunk beszélni. De azért fél óránként ide is benézek, szval lehet rám itt is várni Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vendégek csevegője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégek csevegője   Vendégek csevegője I_icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2010 9:11 pm

Sziasztok! Már elküldtem a regisztrációmat, de lenne egy kérdésem. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen béna, de történet leírást, ház leírást nem találtam. Bár lehet, hogy ez azért van, mert le van tiltva ez a témakör vagy fórum. Na szóval... A regisztráció után, kapok egy levelet, amibe ez le lesz írva, vagy elfogadja fórum vezetőség és akkor kapok egy PM-et? Elnézést a hülye kérdésemért, csak most tényleg össze vagyok egy picit zavarodva...
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Vendégek csevegője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégek csevegője   Vendégek csevegője I_icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2010 9:25 pm

a regisztráció után,ha már fennt vagy az oldalon és be lettél osztva a házadba,akkor elvileg a karvezető küld egy pm-et a kar leírásával.a suli történetét meg a közlemények között tudod elolvasni
Vissza az elejére Go down
Shade
Vendég




Vendégek csevegője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégek csevegője   Vendégek csevegője I_icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 12:27 pm

Üdvözletem!

Shade vagyok, a Noctis Parvulus főadminja és érdeklődnék, benne lennétek-e egy bannercserében?
Itt az oldalunk linkje, ha gondoljátok lessetek el hozzánk.

Üdv. Shade
Vissza az elejére Go down
Shade
Vendég




Vendégek csevegője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégek csevegője   Vendégek csevegője I_icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 12:30 pm

Link:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vendégek csevegője Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégek csevegője   Vendégek csevegője I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vendégek csevegője
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Vendégeknek-
Ugrás: