Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játékkereső - mesekérő fórum

Go down 
+12
Karesinda Miela
Saray Fern
Jade Cooke
Edward Born
Cathy Collins
Esmee Flame
Sissi Conor
Mirabelle Bolade
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Agana Morelta
Isabella Matlal
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 17, 2010 10:29 pm

felőlem akár holnap is kezdhetjük
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 18, 2010 9:43 pm

Bár kicsit későn értem, de ha vagytok, akkor valahol kezdjetek el játszani, akárhol a birtokon, és elkezdem a mesét:D még a héten be is fejezzük, ha minden jól megy majd:D
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 19, 2010 10:58 am

Nah, akkor MA (19-én) elkezdeném a mesét a két Edwardnak. Úgy hét fele kezdjetek el egy spontán játékot vhol a birtokon, én félnyolc, nyolc fele jövök és belevágok a mesébe.^^
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 19, 2010 2:42 pm

Én arra várok,hogy valaki kezdjen:D
Vissza az elejére Go down
Zyid Leykwor
Otoño
Otoño
Zyid Leykwor


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás dátuma : 2010. Mar. 07.
Kor : 30

Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitimeVas. Szept. 26, 2010 9:18 pm

Sziasztok! Smile

Akinek van kedve játszani, az engem nyugodtan elkaphat. Itt vagy üzenetben. ^^ És bármikor ráérek.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitimePént. Okt. 01, 2010 6:07 pm

Zyid Leykwor írta:
Sziasztok! Smile

Akinek van kedve játszani, az engem nyugodtan elkaphat. Itt vagy üzenetben. ^^ És bármikor ráérek.

Írtam neked az Otoñoba a beosztáshoz ^^
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Okt. 13, 2010 4:54 pm

Ezer bocs mindenki, még ezen a héten tuti nem leszek... De a jövőhét az szünet! Hurrá Very Happy Szóval elvileg lesz időm írni is. Remélem tényleg úgy lesz. Addig meg érezzétek jól magatokat.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Dec. 06, 2010 12:27 pm

Kissé megkésett Mikulás mese Mark bácsival!


Jelentkezni pü-ben, nálam lehet szombat estig (dec 11-ig). A kaland vasárnap indul. Játékra fel!
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 1:52 pm

A nagy érdeklődésre való tekintettel ~remélem mindenki érzi az iróniát~, úgy határoztam kedd estig még lehet jelentkezni. Tehát 14-ig írj egy püt, és gyertek velem Mikulás vadászatra!


Aki már írt, annak természetesen nem kell már jelentkeznie. Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékkereső - mesekérő fórum   Játékkereső - mesekérő fórum - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékkereső - mesekérő fórum
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Csevegő Fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: