Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csillagvizsgáló torony - Kilátó

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2010 2:24 am

*Ed megjelenésével a derűs tekintet eltűnik Edward arcáról,átadva helyét a szúrós pillantásnak,mely Ed minden mozdulatát követi.Ed a szeméhez kap,nire Edward gonoszul elvigyorodik.Az ő részéről nincs akkora ellenszenv,mint az elsőre látszik.Valószínüleg ezért tud ugyanúgy beszélni ezzel a fiúval,mint mindenki mással.*
-Csak kijöttem egy kicsit gitározni,mint hallhattad.Manapság egyre jobban elhanyagolom szegényt...És te mi járatban vagy?
*Hangja nyugodt.Ekkor azonban arra lesz figyelmes,hogy Saray számokat dünnyögve lépked köztük.Értetlenül tekint az előtte lezajló történésre.Hamarosan rájön,hogy a kobold a távopságot mérte ki köztük.Saray megtalálta az ideális helyet,kettejüktől ugyanolyan messze,de nem foglal helyet.*
~Hat méterre van tőlem,már ha Saray jól mérte...
-Semmi különös.Csak egy kis ellentét,de nem olyan komoly.Nem akarsz leülni?
*Próbálja azt is hinni,amit mond,de ő is tudja,hogy ez az ügy komolyabb,mint amilyennek ő látni akarja.Oldalra fordul,hogy lássa Ed reakcióját az előbb elhangzottakra.*
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2010 2:41 am

*Edward figyelte,Lelouch minden mozdulatát így azt is észre vette,hogy elvigyorgott.Felidegesíti ahogy az a fiú beszél.*-Egyedül csak Jacoby tart vissza attól,hogy beverjem a képed.És az nem tartozik rád,hogy mit//vagy kit Very Happy// keresek.-*Értetlenkedve nézi,hogy Saray mit csinál,de amikor megáll a két fiú között rájött,hogy miért lépkedett oda-vissza.Tetszik neki ez a semlegesség általában ő is mindig,mindenben semleges,de Lelouch iránt csak gyűlöletet érez,ha akarna se tudna ezen változtatni.Ekkor érkezik Saraytól egy kérdés,amire Lelouch választ is ad,de ő is hozzá tesz*-Kérdez meg valaki mást,ha most ebbe bele mennék úgyis csak veszekedés lenne és azt nem akarom,hogy lássad.-*Edward még tartozik Lelouch-nak egy kis aprósággal,de ezt elkel halasztani,nem akarja ezt a szép estét bemocskolni egy elf vérével.*
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2010 12:07 pm

Vajon ki van Editől hat méterre? Mert az nem valószínű, hogy én, inkább Ed. Hisz az én apró lépteim még véletlenül sem lehetnek méteresek. Jó ha van félméter. De így pont hat méterre lehet egymnástól a két fiú, s tőlem három, három méterre. Körülbelül, mivel nem egy egyenlő szárú háromszöget zártunk be.
Ehh, de kell is itt a matematika? Inkább egy ki pszihológia kelene, hogy azokat a szúrós pillantásokat, a fura reakciókat kielemezgesse.
- Csak tudnám, hogy ennek mi értelme van?
Lehet, hogy inkább csak magamtól kérdezem, de ők is jól hallják. Férfiak, jelen esetben fiúk és az ő büszkeségük, amit nem tudnak félretenni. Malacsok, és nem látják be hibáikat. Érzéseiket berejtik egy álarc mögé, s nem engedik onnan kitörni. Tisztelet a kivételnek. Na ez meg már filozofálás.
Szemeim cikkáznak a perlekedő srácok között. Ed kicsit hevesebbnek tűnik számomra. Azon már meg sem lepődök, hogy értetlenül lesnek rám, mikor számolni kezdek. Hóbortos csaj vagyok, nem tehetek róla.
- Aha...semmi. Látom hülyének is vagyok nézve, de jogos, semmi közöm hozzá. Mástól pedig nem fogom megkérdezni. Az már nem ugyan az lesz, mert egy kicsit mindenki hozátesz, aztán egy pofonból agyonütés lesz, mire hozzám kerül a hír.
Lecsüccsenek végülis velük szembe, rugalmas, rövid szoknyám alá behúzom aprócska lábaimat, és egy fadarabbal kezdek el a hideg földre rajzolgatni. Vagy egy krétával....a lényeg, hogy kicsit most zavarban vagyok, hogymivel is folytassam a beszélgetést, hogy ne üljünk itt, mint a kuka. Hárítás!!
- Akkor kérdezzetek ti, ha van kérdés, ha már válaszokat nem kapok.
Nyelvet öltök feléjük, hogy aztán vigyorogva fonjam össze két karomat magam előtt.
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2010 10:00 pm

-Ennek tökéletesen semmi értelme.
*Ért egyet Edward széles vigyorral.Ennek a mondatnak az igazáról maga is megbizonyosodott.Mennyivel jobb lenne,ha nem lenne ilyen nyomott a hangulat,dehát az Edwardok jelen esetben sajnos ilyenek.A többi megjegyzést,miszerint Ed be akarja verni a képét és Saray azt gondolja,hogy hülyének nézik inkább elengedi a füle mellet.Nem szívesen foglalkozik ilyenekkel,a magyarázkodás nem az ő asztala.Ennek is ahhoz van köze,hogy inkább hallgatja a többieket,mint saját magát.Saray következő javaslata ezért nagyon tetszik neki.Rögtön fel is tesz pár kérdést,hogy legyen mit mesélnie a koboldlánynak.*
-Ugye nem gond,ha több kérdést teszek fel? *Meg sem várja a választ,már bele is kezd* -Honnan jöttél?Milyen ott az élet?Vannak testvéreid?A szüleid is tudnak varázsolni?Milyen zenét szeretsz?Mit szeretsz csinálni?....
*A végefelé megenged magának egy félmosolyt.Általában ezek az alapkérdései,bár ez változó,midig az ami éppen eszébe jut.Ezekből a kérdésekből sokfelé el lehet jutni a megismerkedés terén.Azt pedig,hogy ennyi kérdést tesz fel egyszerre az magyarázza,hogy így a kérdezett személy kénytelen egy összefüggő történetet elmesélni.Addig meg legalább Edwardnak nem kell beszélnie és teljes nyugalomban olvashat a reakciókban,márha azok elárulnak valamit.Kezeit tarkóra teszi kezeit és elégedetten visszadől,közben kezének intésével jelzi,hogy végzett és Saray kezdheti a mesélést.*
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2010 6:26 pm

*Nem nagyon add válaszokat a kérdésekre ezt Lelouch elintézi.De azért egy kérdésre azért szeretne felelni.
*-Hogy mi értelme van?Csupán annyi,hogy nem fogom eldobni a büszkeségem azért,hogy valakivel jól kijöjjek.
*Kezd kínos lenni a beszélgetés.Ahoz képest,hogy csillagokat akart nézni.Itt ül és szinte az ellenségével és egy lányt próbál megismeri vagy a lány próbálja megismerni őt.Zsebéből elő veszi a fülhallgatóját és zenét indít rajta.De csak az egyik fülében hallgatja,hogy hallja a többieket.Fekve kényelemben helyezi magát.A kisbarátja a hasán és nézi a csillagokat.*
-Nem vagy hülyének nézve...te hogy viselkednél ha valaki teljes sötétségben váratlanul megüt?
*Lelouch Saray kérését teljesíti és kérdések tesz fel neki.Edward is kíváncsi egy dologra.*
-Te szereted az állatokat?
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 20, 2010 8:20 pm

- Akkor ne add fel, és maradj egyedül. Mert akármelyik barátod is tehet ellened olyat, ami megbánt, s de tudni kell megbocsájtani, ami cseppet sem csorbít a büszkeségeden. Szerintem inkább még emel azon.
Nem igazán tetszik az, hogy Ed zenét kezd hallgatni beszélgetés közben, ugyanis ez az unalom tipikus jele. Úgy látszik unalmas társaság vagyok részére, amit igazán sajnálok, de nem teszem szóvá, mert azt nem tudom, hogy mi a szokás, és az illem emberek között. Lehet, hogy náluk ez jobban elfogadott, mint nálunk. Én különben is jobban szeretema természetes hangokat.
Első kérdés egyenesen meglep, pedig még nem is kértem őket, hogy kérdezzenek.
- Nem emlékszek rá, hogy engem bárki meg akart volna ütni valaha is. Valószínűleg nem is adok rá okot. De az biztos, hogy első felindultságom után adnék esélyt arra, hogy megtudjam az okot. Sőt, nagyon is kíváncsi lennék rá. Te nem vagy az? Mert ha igen itt a lehetőség, hogy megkérdezd!
Eward Lelouch felől valami hatalmas lelkesedést, és érdeklődést vélek felfedezni. Fura, mert nem számítottam rá, hogy ennyi kérdést kapok egyszerre, de cserfes lányként nem fog megakadályoznbi semmi abban, hogy mindegyiket megválaszoljam.
- A Deani erdőben, nőttem fel Angliában, a Severn folyó mellett, egy hatalmas tölgyfa köré épült kis faházban. Imádtam felmászni az ablakomból a fa koronájába, és ott elrejtőzni két bátyámtól, és a nyávogó kishúgomtól. A természetben nőttem fel, amit nagyon szeretek, s az én számomra legszebb dallamok azok, amiket ott lehet hallani. A madárcsicsergés, a szél fújása a falevelek között, a sünik mocorgása az avarban, a szarvasbőgés, és minden ehez hasonló. Nem beszélve az ott előforduló varázslényekről sem. Apám egyszerű, bányászkobold, anyám viszont a királyi erdész-bíróság főbírája. Varázsolni viszont mindketten tudnak. Szeretek túrázni, futni, úszni és még nagyon sok mindent.
Ed kérdésére részben már válaszoltam is, hisz elkerülhetetlen, ha az otthonnomról beszélek, hoy megemlítsem az állatokat is.
- Igen, szeretem az állatokat, és azt hiszem elég jól bánok velük. De én nem tartok egyetlen egyet sem magamnál, mert úgy vélem, vadon jobb nekik. Ettől függetlenül vannak olyan álatok otthon, aami közel jönnek hozzám, meg tudom őket simogatni. De ez egy erdei koboldnál nem olyan fura.
Kedvesen mosolygok feléjük, megmutatva a valós énemet, akinek csillognak a szemei, ha visszagondol otthonára.
- Most ti jösztök! Nem sorolok fel új kérdéseket, ezek éppen legendőek ha ti is megválaszoljátok őket. No én is válaszolok még, ha valakit valami érdekel velem kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2010 9:18 pm

-Azért azt nem mondhatod,hogy nem adtál rá okot,hogy megüsselek..
*Veti oda csak úgy fél vállról Ednek,mellékelve hozzáad még egy gúnyos mosolyt is.Visszafordul Sarayhoz,de nem akar magáról beszélni,abban viszont nem biztos,hogy férfiúi kollégája is így van ezzel.Bár a zenehallgatás jelképezheti a véleményét a társalgásról,de az emberek nem ugyanolyanok.Nála ez talán nem is számít illetlennek.Edward arra jut,hogy ártani nem fog,ha megpróbálnak két szónál többet kicsikarni Edből.*
-Ed kezdje nyugodtan a részletes bemutatkozást,nekem úgyis csak kérdéseim vannak.
*Szavait még Sarayhoz intézi és azokat nyomatékosítva enyhén meghajol kezével a fiú felé mutatva.Ártatlan arccal kapja fel a fejét Edre szegezve tágra nyílt szemeit.*
-Persze,csak ha neked is megfelel.
*Legszívesebben elröhögné magát,de sikerül megzaboláznia arcizmait.Természetesen csak viccelődik Eddel,azonban igazán reméli,hogy a fiú kielégitő válasszal tud szolgálni Saraynak.Ha nem,akkor Edwardnak kell engesztelés gyanánt pár szót ejtenie magáról.Ilyen állapotban,mozdulatlanul várja a választ,vagy ha azt nem,akkor egy kis elbeszélés megkezdését.*
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 21, 2010 9:44 pm

-Érdekes a többiek nem ütöttek le azonnal,de nem baj legyél csak büszke magadra.Nem érdekel.
*Ez a srác nagyon feltudja idegesíteni Edwardot,de a kiskedvence viszont nagyon megtudja nyugtatni.Még jó,hogy elhozta magával.Ám Saray kijelentése nagyon megijeszti ettől a kérdéstől tartott azóta,hogy ide jött.Senkinek nem szeretne mesélni a múltjáról és nem is fog.
-Nem akarom újra feltépni a régi sebeimet,ha nem baj.Majd talán máskor,ha ketten leszünk.
*Persze kettesben se mondaná el Saraynak a múltját,de ez egy jó indok.Viszont Lelouch válaszára oda figyelj,de ez cseppet sem látszik rajta.Hátha talál valami kivetni valót a múltjába.A füllhallgatóját kiveszi a füléből és felül,de nem azért,hogy jobban hallja Lelouch-ot így is tökéltesen hallott mindent,csak egyszerűen megunta.
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 22, 2010 12:32 pm

- Szóval mindketten hibásak vagytok. Nekem elég ennyi, ti meg majd belátjátok, és kibékültök.
Így lesz az, én tudom, vagy csak tudni vélem. A lényegen nem véltoztat.
Úgy látszik összehozott a sors két szófukar fiúval. Na de mit lehet tőlük várni? Köztudott, hogy általában a csajok a beszédesebbek, én meg igazán locso-fecsi, és ráadásul még kíváncsi is vagyok. De nem válaszolnak nem, nem tudok mit tenni ellene. Elfogadom, hogy nem szívesen beszélnek magukról és ezzel le is zárom a témát. Nem hajt a tatár, előbb utóbb úgyis kiderül egy-, s más. Ha nem szögezik így nekik a kérdések özönét, talán könnyebben is.
- Rendben, nem kell beszélnetek magatokról, ha nem szeretnétek, elfogadom.
Most már csak az a gondom megint, hogy mivel is folytassa user a játékot, mert hát a labda nekem jött vissza újra. Tovább kell passzolnom valami jó témával.
Felpattanok, és elkezdek sétikálni fel-le a két fiú előtt. Apró kezemmel megvakargatom kicsit a fejem, mintha hatalmas gondban lennék. Először az egyik fiú előtt állok meg, nevezetesen a Edward Lelouch előtt, s megfogva a kezét húzni kezdem felfelé, hogy felálljon. Közben nevetek, mert hát még az ember fiút sem bírnám felhúzni, nemhogy az elfet... Ha nem tart meg, vagy kicsúszik a kezem az ővéből, minden bizonnyal hanyattesek.
- Gyerünk, talpra, mutassátk meg a sulit nekem, ha már magatokat nem nem mutatjátok be.
Ha sikerül felállásra ösztönöznöm őt, ezt megteszem a másik fiúval is, vigyorogva rá, és a görényére.
- Ne lustálkodjatok, űlni lehet még később is.
Ebből is látszik mennyire izgága vagyok, ennél tovább nem tudok nyugton ülni a fenekemen. Vidám csacsogásomtól viszhangzik a környék. Ellentmondást nem tűrően, vidáman csillogó szemekkel lesek rájuk, tele felfedezésre vágyóan, reménykedve is azért, hogy nem utasítanak vissza. De vissza lehet utasítani azokat a barna, őzike szemeket?
- No merre? Mit érdemes is megnézni a termeken kívül?
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2010 9:39 pm

*Kicsit megnyugszik,hogy Saray érti a helyzetet és nem kell belefognia a történetébe.Pedig nem halt volna bele,egyszerűen csak nem szereti a saját életének fázisait elmesélni.Lejjebb csúszik a földön,teljesen vízszintesbe helyezi magát,tarkójára teszi kezét.Rossz ötlet volt,hiszen a kis hiperaktív kobold nem tud sokáig meglenni egy helyben.*
-A kérdéseimet azért még feltehetem?
*Kérdi Edward.Mint mindig,most is érdekli a környezetében lévők minden mozdulata,gesztusaik és gondolataik.Bár az utolsót mindig nehéz kiszedni belőlük.Az emberek többsége valamiért nem szívesen osztja meg mással mit is vél valójában.edward lassan felkel,hátára kapja a könnyű,fekete tokot.Leporolja magát,fejében képek tömkelegét nézi át,de nem tud dönteni.Végigtapogatja zsebeit,fülhallgató és zenelejátszó alkalmatosság,megvan.Pengető,megvan.Öngyújtó és szivar...megvan.Eredetileg egy hangulatos,gitárral kísért szivarozást tervezett a szabadban,a csillagok alatt,dehát nem sikerülhet minden úgy,ahogy eltervezi az ember.*
-Csak találomra induljunk el valamerre...az udvaron sok szép hely van,amit érdemes megnézni. Bármerre indulhatunk....
*Észreveszi,hogy Ed is ott van,az utóbbi pár percben teljesen megfeledkezett róla.Nem akar parancsolónak tűnni,úgyhogy még hozzáteszi.*
-legalább is szerintem...
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 1:17 pm

*Edward vissza fekszik,ha nem hallhatja Lelouch beszédét.Pár perc múlva arra lesz figyelmes,hogy Saray ide-oda járkál.Az egyik szemöldökét felhúzza,mert nem érti miért csinálja ezt.Majd megáll Lelouch előtt és elkezdi ráncigálni.Edward erre elmosolyogja magát,de a fejét elfordítja,hogy a többiek ne lássák.Edward nagyot sóhajt és megszólal.*
-Nekem mindegy,ahogy akarjátok. *Kicsit bosszantja a helyzet,mert kijött csillagokat nézni erre mehet egy kastély néző körútra.De azért megy Saray-al hátha találnak valami érdekeset.*
-Na indulj te zenész. *Hogyha Lelouch elindul akkor követi ha nem akkor nem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló torony - Kilátó   Csillagvizsgáló torony - Kilátó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csillagvizsgáló torony - Kilátó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Madárposta torony

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: A kastély épülete :: Tornyok :: Északi-torony-
Ugrás: