Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next
SzerzőÜzenet
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 7:05 pm

Játszani is kéne....
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 7:09 pm

Túl vagyok az államvizsgán Smile Mától hivatlosan is befejeztem az egyetemet. Smile egész jól: 4.2-es diploma átlaggal Smile -> 4-es a diplomám Smile
Vissza az elejére Go down
Abigail Milena Gernot
SPRING
SPRING
Abigail Milena Gernot


Hozzászólások száma : 403
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 25.
Tartózkodási hely : A Venustas Mágusképző akármelyik pontján felbukkanhat, akármikor

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeKedd Jún. 15, 2010 3:24 pm

Juuuj, omedetou Meli-chan!^^ Gratulálok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://venustasacademy.hungarianforum.net
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeKedd Jún. 15, 2010 9:01 pm

De jó, én is gratulálok Meli, ügyes vaaaagy ^^
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 6:19 pm

Köszi, köszi Smile

Isa van egy rossz hírem: ez azt jelenti, hogy én ráérek befejezni, amit félbehagytunk a tanáriban xD
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 2:41 am

Ó, te jóóó ég! Lááátod, mondtam, hogy szólj Very Happy És oké, vettem, asszem én jövök. A napokban jön is a hsz, még egy kommunikációs javító beadandót gépelgetek a hétvégén, de igyekszem mihamarabb írni.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 1:24 pm

Nem para, elvégre még csak június van Smile és a j még stimmel is Very Happy Amúgy csak nyugodtan én most már ráérek. És megnéztem te jössz Smile
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 7:53 pm

Gratu Meli!! Very Happy Az az érzésem, hogy mi is befogunk fejezni egy rég megkezdett játékot....
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 17, 2010 11:59 pm

Köszi Drágám! Smile Én meg azt remélem, hogy azt a játékot még nagyon sok fogja követni Wink
Vissza az elejére Go down
Karesinda Miela
otoño
otoño
Karesinda Miela


Hozzászólások száma : 263
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.
Kor : 30

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 10:28 pm

..fogja, ne aggódj:D
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 3:23 pm

Nyalóka a művésznőnek-110 Ft
Könnyű pénzkereseti lehetőséget kutató hölgyemény előadása- 30.000 Ft
Ikeás fenyőbútor- 70.000 Ft
A kurva alatt leszakadó asztal látványa- felbecsülhetetlen.
Van, amit nem lehet pénzért megvenni. Minden másra ott a MasterCard.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 6:20 pm

Azért jó lenne ha a csevegőben kerülnénk bizonyos szavak használatát...
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 7:07 pm

szerintem is.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 10:31 pm

Khm... éppenséggel neked szólt az üzenetem, Thomas!
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 10:36 pm

Tényleg?
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 10:45 pm

...
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 10:59 pm

Laughing
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeVas. Jún. 20, 2010 11:46 pm

Visszatérteeeem, a drága gépem mindig a legjobb pillanatban tudja megunni a létezését. De mára újra összeraktam szerencsére és nem is haragudtam rá már annyira, mióta tudom, hogy ha nem cseszik el az órarendemet (remélem más tanár senki nem akar órát tartani kedden 4-kor), akkor szeptembertől japánt fogok tanulniiiii Very Happy *belegondol és máris ugrál, a levegőbe bokszol, vigyorog, táncol és máris veszi elő a kis füzetkéjét és lelkesen bújja a katakanákat és a hiraganákat, nem is beszélve a kajikról XD*
Bocsánat mindenkitől de itt is el kellett újságolnom Very Happy Bele se merek gondolni, hogy de jó is lesz, főleg hogy már évek óta akartam tanulni, de igazából csak pár hónapja tört rám a kényszer Razz Arigatou a megfertőzését Very Happy
Vissza az elejére Go down
Thomas Taylor
ÉTÉ
ÉTÉ
Thomas Taylor


Hozzászólások száma : 236
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 01.

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 03, 2010 3:31 pm

ÉTÉ HÉT!

Hétfőn egy hatalmas vízibomba dobáló versennyel kezdjük a napot, az udvaron, egy hatalmas pályán.
Érkezés 4 órától kezdés 5-6 óra körül!
(idő korlátlan lesz a játék egy hétig tart)
Szerda!
Vízibomba ugró verseny egy előre felállított medencébe! Minél nagyobb a felívelő víz oszlop annál több a pont!
Érkezés 4 órától, kezdés 5-6 körül!
(idő korlátlan lesz a játék, egy hétig tart)

Egész héten lehet építeni a házaknak a homok várukat vagy akármilyen építményüket! Határidő péntek!
( egy szép kép leírást kérek mindegyik háztól egy előre kijelölt forumba)

A hetet egy szabad téri bulival ünnepeljük meg! Ahol minden megtalálható, hideg koktélok, tűz nyelők, sárkány harcosok, jégkrémek, fagyi hegyek, asztalok roskadásik pakolva gyümölcsökkel illetve grillezet húsokkal!
Mindenki szeretettel várunk az alkalomhoz illő ruhában. Vagy is rövidnadrág, szoknya, ing, polo, papucs, szandál viselése a kötelezős. Minél színesebb annál jobb! Aki, nem megfelelően öltözködik, az majd megkapja a megérdemelt büntetését....Smile
(idő korlátlan lesz a játék, max. 4 napig tart.)

Kedden és csütörtökön szabad programok lesznek az udvaron illetve a kastély bizonyos pontjain, ezekről a szabad programokról időben kaptok majd értesítést!
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 17, 2010 10:45 am

Oké, hogy meleg van meg nyaralás... De hogy ennyire kihaljunk... Azért ez fájdalmas. Legalább valami kis élet jelet adjatok!!!
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 17, 2010 9:22 pm

bip...most jöttem haza nyaralásból.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeVas. Júl. 18, 2010 12:06 am

Köszi Ed, komolyan megnyugodtam Smile Merre jártál? Remélem jól érezted magad Smile
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeVas. Júl. 18, 2010 5:10 pm

Én is vagyok minden nap, azt lehet mondani, csak a magam csendességében.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeVas. Júl. 18, 2010 7:47 pm

Saray, rólad kivételesen tudom, hogy rendes vagy és sokat megjelensz itt Smile Csak a többiekkel nem tudom mi lett :/
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitimeHétf. Júl. 19, 2010 11:55 am

ÓÓ, köszönöm...a többiekről én sem tudok sokat.

Viszont bár ez nem a játékra hívós topik, mégis ideírom, h ha valakinek esetleg kedve lenne egy hiperaktív csajjal játszani, szívesen állok elébe, persze időn kívül, és ha nem igényli az illető, hogy oldalakat írjak, ugyanis ebben a melegben nem sok fog az agyam rendesen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 35 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 35 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
35 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: