Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő Fórum

Go down 
+22
Diana Mary Moon
Cassidy Adams
Rowena Relenin
George Blackwood
Gregory Hunter
Matthew Loudz
Arras Bolade
Saray Fern
Sissi Conor
Veronique Clement
Mirabelle Bolade
Agana Morelta
Mark W. Solamonov
Edward Lelouch
Abigail Milena Gernot
Thomas Taylor
Karesinda Miela
Cathy Collins
Edward Born
Esmee Flame
Madoc Menderson
Isabella Matlal
26 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2010 11:47 pm

Hehe, majd meglátod, hogy mit kap Edward a kis beszólásáért Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2010 11:51 pm

Örömmel várja Wink
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 12:13 am

Egy gyors kérdés a különböző házaknak más lesz az órarendjük?
Vissza az elejére Go down
Madoc Menderson

Madoc Menderson


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 09.

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 12:19 am

Hát tudtommal nem XD mgé csak azkéne hogy annyi órát leadni... XD
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 12:33 am

Jólvan na...Tudatlan vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 12:43 am

Mindannyian tudatlanok vagyunk:),erre vannak a kérdések Very Happy
Mellesleg az òrák mindig másmeddig fognak tartani?
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 12:53 am

Kérdezzetek csak nyugodtan Smile

Hát szerintem tanárja válogatja, hogy mennyire tart hosszú órát, avagy nem.
Meg hát lehet, hogy olyan is lesz, aki nem időn kívüliben tartja meg, hanem rögtön lejátszásra kerülnek kb. 2 óra alatt. Mondjuk én nem nagyon szeretem úgy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 1:27 am

Az csak azért nem jó,mert szerintem ott a hszek egymás hegyén-hátán tornyosulnak és annak egy nagy zsibvásár lesz az eredménye
Vissza az elejére Go down
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 1:45 am

Jól látod. Legalábbis amikor én úgy játszottam, nem igazán volt jó. Mire mindenki hsz-ét elolvastam, és megírtam a magamét, már 5 új hsz érkezett. És nem lehetett nyomon követni. Pedig nem is olvasok lassan Very Happy
Persze gondolom ez megszokás kérdése is.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 3:26 pm

Hello Mindenki!

Gondoltam beköszönök.
Thomas: ez a csevegő, itt csevegni szokás, olyan stílusban ahogy akarunk, akkor is ha égnek áll a hajad. Másodszor, hogy ki milyen színnel ír, az minednkinek a magánügye. Ha nehezedre esik a feketét elolvasni, akkor nem olvasod. Ennyi. Személy szerint, nekem nagyon tetszik a fekete, lévén pont annyira nem látom, mint a többit. //user megjegyzi, hogy Mark bácsi sajnos vak//

Ennyit a diákok védelméről. Nos drágáim, csak mielőtt megkérdezitek, hogy lehet, hogy tudom miről folyik a szó, mikor itt sem voltam és még csak látni sem látok.... a Kémeim jelentettek. De ti azért ne féljetek, nem ártanak senkinek sem.

Mellesleg én fogom tartani a Varázslatos Növényvilág órákat. *amint elkészült a tananyaggal* Ugye várjátok már?

Mellesleg az időn belüli órák szerintem sem jók, egyrészt mert nem mindenki ér rá, és én sajnálnám, ha valaki ezért kimaradna, másrészt tényleg sokkal nagyobb a káosz az ilyen órákon.

Edward Lelouch: Ez a név! Eszméletlen jó... Kár hogy nem az én szakomba jársz... de vannak még hibák.
Vissza az elejére Go down
Madoc Menderson

Madoc Menderson


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 09.

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 4:50 pm

szeerintem is kár hogy nem otonos lett XD dehát, a sors így hozta Very Happy elég kevés diákot kapunk XD


Amúgy szerintem jó az időn belüli is Razz mert van, aki pl oan mint én, hogy nem minden nap ér rá, hanem mikor ráér akkor leül órán résztvenni, és végigtudja nyomni, ímg ha időnkívüóli és bemegy órára, de dolga akad (esetemben progrmaoznni kell pénzért stb, határidőre) akkor kénytelen félvbeszakítani azt, az meg bvégképp nem szerencsés Razz
Vissza az elejére Go down
Cathy Collins
Spring
Spring
Cathy Collins


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 08.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 4:56 pm

nekem személyszerint jobban tetszik az időn kívüli de az időn belülire is tuti elmennék Very Happy csak azzal az a baj hogy a feléröl mindig lemaradok :S azaz a végéröl
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 5:09 pm

Medoc: Tudom miről beszélsz, velem is előfordul, de ahogy Cathy is mondta az időb belülinél fent áll ugyanez.
Legtöbben sajnos csak du. este érünk rá, viszont ha lövik a pizsit vagy vmi hasonló van, nem biztos, hogy be tudjuk fejezni... az időnkívülibe az a jó, hogy lehet nem érsz rá 1-2 napig, de ha az óra egy teljes hétig tart, akkor senkinek sem tűnik fel, hogy nem voltál ott végig. Wink
Vissza az elejére Go down
Madoc Menderson

Madoc Menderson


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 09.

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 5:12 pm

demost miaz hogy lövika pizsit... kimelegszika kakaó vazze... Very Happy nekem életben nemmondanák meg mikor feküdjek XD
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 5:18 pm

Akkor te egy boldog ember vagy xD És nem kell szószerint érteni. Az is lehet, hogy hirtelen közeb jön valami. mittomén meghal a szomszéd néni nagypapájának a kutyája és el kell menni eltemetni.
Csak azt akartam kihozni az egészből, hogy mindegy hogy időben vagy azon kivűl megy-e az óra... bármikor előfordulhat, hogy nem tudsz rajta teljes mértékben részt venni.
Vissza az elejére Go down
Cathy Collins
Spring
Spring
Cathy Collins


Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 08.
Kor : 26
Tartózkodási hely : Venustas

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 9:28 pm

Miles azt üzeni hogy sajna ma nem tud feljönni mert holnap 3 dolgozatot is ír így órára sem tud ma írni max holnap
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 9:39 pm

Milesnek üzenekm hogy sok sikert a dolgozatokhoz! Egyébként meg nem történik semmi, ha egy-egy nap nem jöttök fel Wink Természetesen mindenkinek van olyan, hogy máshol van dolga. Persze azért örülünk ha szóltok Smile
Vissza az elejére Go down
Edward Lelouch
Linverno
Linverno
Edward Lelouch


Hozzászólások száma : 194
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 10.

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 10:28 pm

Köszönöm Mark,Madoc! tudom,hogy vannak hibáim,nem is kevés Very Happy de remélem azért idővel kevesebb lesz Smile
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 10:35 pm

Az embereket a hibáik teszik tökéletessé. Wink
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 10:38 pm

És akkor erre szokott jönni az ego,hogy nekem az a hibám,hogy nincs hibám Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 10:40 pm

Nos nekem az az egy hibám van, hogy nem látok, bár mostanában már sem okoz gondot.... Hála Karesindának Very Happy

*usernek meg tényleg nincs hibája*

Amúgy igen Edward, ilyenkor tényleg ez szokott jönni...
Vissza az elejére Go down
Agana Morelta
Linverno
Linverno
Agana Morelta


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző, Linverno ház, Zima háló

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 10:47 pm

Aganának rengeteg van, kezdve azzal, hogy kibírhatatlan Very Happy

Userről inkább nem beszélnék, neki is akad jó pár Very Happy
Vissza az elejére Go down
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 10:50 pm

Usert nem ismerem,Aganának meg bejön a stílusa,szval az én szememben ez a kíbírhatatlanság nem rossz tulajdonság.
Vissza az elejére Go down
Mark W. Solamonov
OTOñO
OTOñO
Mark W. Solamonov


Hozzászólások száma : 394
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Kor : 49
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, legtöbbször az északi-szárnyban, de előfodulhat az üvegház és más növényekkel teli helyen is :)

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 10:53 pm

Szerintem fórumos oldalon épp a kevésbé tökéletes karakterek az izgalmasak... A túl szép, túl okos... az elég uncsi. Nem?
Vissza az elejére Go down
Agana Morelta
Linverno
Linverno
Agana Morelta


Hozzászólások száma : 112
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 27.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző, Linverno ház, Zima háló

Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 10:56 pm

Edward kösz, Agana az első ilyen próbálkozásom... Smile

Mark, igazad van, nekem eddig nagyjából szép, okos karijaim voltak és őket ezerszer könnyebb kijátszani. Aganát nehezebb, de sokkal jobban élvezem Very Happy Meg gondolom olvasni is élvezetesebb Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő Fórum - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő Fórum   Csevegő Fórum - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő Fórum
Vissza az elejére 
4 / 37 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Next
 Similar topics
-
» Játékkereső - mesekérő fórum

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: Általános fórumok :: Csevegő-
Ugrás: