Venustas Mágusképző Akadémia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Park Uszoda

Go down 
+3
Arras Bolade
Saray Fern
Isabella Matlal
7 posters
SzerzőÜzenet
Isabella Matlal
LINVERNO
LINVERNO
Isabella Matlal


Hozzászólások száma : 532
Csatlakozás dátuma : 2009. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 1:38 am

A kastély déli szárnyában található az uszoda, ám ez nem a megszokott hétköznapi uszoda, hanem itt is belekevertek egy kis mágiát az építésébe. Nevezzük park uszodának, mivel látványra olyan, mintha egy parkban helyezkedne el. A mennyezet úgy van elvarázsolva, mintha felettünk valóban ég lenne, szikrázó napsütés, melyet ponyvákkal takartak le, ám néha ezek a ponyvák sincsenek a helyükön és ilyenkor szinte még a nap sugarait is érezhetjük.
A medence partja körül pedig rengeteg növény került elhelyezésre, hogy ez is a természetbeli hatást érvényesítse, ezek valós élő növények, nem csak az illúzió hatására vannak jelen. Közöttük ülőalkalmatosságok, napozó székek, akasztók, tiszta törülközők, szekrények fürdőköpenyek is találhatók a kényelem érdekében.
Ahogyan belépünk az ajtón a falak máris eltűnnek átadva helyüket a végtelen mennyiségű növénynek és szikrázó napsütésnek. Az ajtó elé egy könnyű növényfüggöny ereszkedik, ám e mögött is könnyedén megtalálhatjuk a kijáratot.
A bejárati ajtóval szemben pedig egy másik ajtót lelhetünk, szintén a növényfüggöny rejtekében, mely a zuhanyzók felé vezet, hogy az uszodai vizet egy kis tusolással le tudjuk magunkról mosni.


Park Uszoda 5.1254694210.caravan-park-pool
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 2:05 pm

...hát én meg mit keresek itt? Mi szél fújt erre, mikor úszni nem tudok?
Jah...hát szeretnék megtanulni..Kezemben egy zöld törölköző, lábamon barna papucs, rajtam pdig egy aprócska bikini. Hozzám illően vidám, de mégis a természet színeit is megőrzi. Mivel bara, de szép rózsaszín virágokkal van díszítve.
Igen, jól látja a kedves olvasó, már megjártam az öltözőt, így nekem már nem kel bajlódnom a ruhák tömkelegével. Körbenézek, s embert, tündét, koboldot nem látok, így nem is igazán bátorkodom bele a vízbe. Mert hát ki húz ki, ha fuldokolni kezdek?
Leülök a medence szélére, és belelógatom lábamat, hogy kicsit legalább szokjam a vizet, és ha nem is fogok úszni, legalább vizes legyek, ha már idevetődtem.
~Jöhetne erre valaki, így unalmas...~
Lóbászni kezdem a lábam, majd lassan belecsúszok a medencébe, kapaszkodva annak falába. Relélhetőleg nem fog senki fejemre lépni, hogy a víz alá nyomjon, ezzel elérve, hogy belefúljak. Haha, vicces lenne, ahogy kapálózok valakinek a lába alatt.
Viszont ha valaki lassan érkezik, s figyelmes is, akor anyit láthat belőlem, hogy egy aprócska leány remegő kezekkel kapaszkodik a medence szélébe...
Vissza az elejére Go down
Arras Bolade
Otoño
Otoño
Arras Bolade


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, Otoño

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 5:27 pm

*Mezítláb(?) érkezik az uszodába, az első hely ahova már nagyon rég óta elakar jutni. Átlép a növényfüggönyön és észre sem veszi a kobold leányzót. Az uszoda olyan mint egy strand egy kicsit mégis visszhangzanak léptei, miközben az öltözők fele tart.
Ügyesen félre nézi a férfi és női öltözőt, de szerencsére nincs bent senki ezért csak kifele menet veszi észre és egy nagy vigyort enged el. Egy térdig érő fürdőnadrág van rajta, semmi extra. Viszont még mindig nincs semmi a lábán, ugyanis odabenn vette észre hogy a papucsát bennhagyta a szobájában. Törölközőt sem hozott ám azt direkt, így mosolyogva kémleli a tiszta törölközők sorát. Meglátva a csillogó vizet egyből futásnak ered és elkiáltja magát*
-Juhúú!! Bomaa.öü...*A vége elhalkul az ijedségben mikor meglátja a lánykát a medence szélén, ám megállítani már nem tudja magát. Belevetődik a vízbe, pont a lány mögött, remélve hogy nem fröcskölte le túlságosan*
Vissza az elejére Go down
Esmee Flame
Otoño
Otoño
Esmee Flame


Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 03.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Feb. 20, 2010 9:36 pm

*Miles érkezik egy narancssárga kétrészes fürdőruhában. A haját laza copfba fogta, és egy fehér, nagy lencséjű napszemüveget vett fel. A kezében egy narancssárga törülközőt fog, amibe egy fekete rózsát hímeztek a készítők. Miles lábán csak egy egyszerű papucs van. Hófehér bőre érzékeny a napra, épp ezért is látszik még a naptej néhány foltban. Miles ezeket kenegeti, hogy minél jobban felszívódjanak a bőrében. Amikor felnéz, megpillant néhány diákot, akik már a vízben úszkálnak. Miles kiszemel egy napágyat, és leteszi oda a törülközőjét. A papucsát is leveszi, majd a napágy alá tolja. Nyújtózkodik egyet, és leveszi a napszemüveget. Egy perc múlva már a medence szélén ül, a lábát a vízbe lógatva. Nehezen szokik hozzá a hideg vízhez, éppen ezért, csak lassan vizezi be a kezeit, aztán az egész felsőtestét. Felkel, és távolabbra megy. Egy szép ugrással a vízben terem. Leúszik a víz alá és kinyitja a szemét. Homályosan lát, és nem túl messzire. Nincs nála az úszószemüvege, a napágyon hagyta. Becsukja a szemét, és visszatér a felszínre. Amikor újra kinyitja a szemét, az szörnyen szúr. Miles megtörli a szemét, és tovább úszkál a vízben.*
Vissza az elejére Go down
http://www.herisblade.hungarianforum.net
Edward Born
Spring
Spring
Edward Born


Hozzászólások száma : 350
Csatlakozás dátuma : 2009. Nov. 18.
Kor : 29

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Feb. 20, 2010 10:03 pm

*Az öltözőből kiérve Edwardon egy fekete rövidnadrág van és a nyakán lóg egy fehér törülköző.Papucs nincs a lábán feleslegesnek tartja maximum elcsúszik és a többiek jól mulatnak rajta.Szerencsére beszélhetünk többiekről mert nem egyedül van uszodában.Nem lenne jó egyedül lenni az uszodában.Egy üres napágyra lerakja a törülközőjét és megindul a medence felé,majd leül a szélére és nézi ahogy a többiek úszkálnak és megtöri a csend egy szimpla köszönéssel.
-Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Saray Fern
Spring
Spring
Saray Fern


Hozzászólások száma : 115
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 16.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeHétf. Feb. 22, 2010 8:59 pm

Az, hogy valaki szinte átrepül felettem, s belerobban a vízbe, cseppet sem tesz boldoggá. Kapálózva próbálok visszavergődni a partra, de elég kevés az esélye annak, hogy ez sikerül is, így először rendesen sodródom befelé a hullámokkal, amit kavart a fiú, majd hirtelen kidob, s a medence falának csapódom.
- ÁÁÁÁÁ
Görcsösen kapaszkodok bele a medencefalba, s szeretnék is kikecmeregni a vízből, amilyen gyorsan csak lehet, de nem sikerül, mert leblokkolok, s ijedtemben nem tudok megmozdulni, így maradok bent.
Mély levegőt veszek, amit szép lassan kifújok, majd ismétlem ezt még párszor, hogy realizálódjon lélekjelenlétem. Körbenézve keresem ki is ugrott bele a vízbe, de nem igazán látok, ami nem is nagy csoda, hisz még folyik mindig a hajamból a víz, egyenesen bele a szemembe. Alig tudom kivenni a fiút, aki beugrott, és már megint látok repülni valakit, aki minden bizonnyal egy lány, akit eddig észre sem vettem. Gyors kapaszkodásba kezdek, hogy apró, kobold lányként ne lebegjek újra, ha a víz kavarogni kezd.
~De jó nekik...~
Már egy ismerős hangra figyelek fel, s lesek ki a medence szélére.
- Szia Ed!
Vissza az elejére Go down
Arras Bolade
Otoño
Otoño
Arras Bolade


Hozzászólások száma : 20
Csatlakozás dátuma : 2009. Sep. 28.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Venustas Mágusképző Akadémia, Otoño

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Márc. 13, 2010 2:11 pm

*Amiért Saray védelme érdekében megpróbálja megállítani magát az ugrása nem sikerül túl szépre, sőt majdnem a lányra esik, és a medence alján mélyre süllyed. Amint fellökheti magát és ismét kibukkan a vízből a lány már a fal mellett áll*
-Jujj ne haragudj, nem vettelek észre...*Szánakozik bocsánatkérő hangon, aztán mikor a lány megszólít valakit a háta mögött észreveszi hogy már nem kettesben vannak*
-Helló, Arras vagyok *Mutatkozik be a másik kettő fele intve aztán Sarayhoz fordul*
-Ez neked is szólt *Mosolyodik el majd a víz alá bukkan és indul el valahová messzebbre, ami egyelőre csak a medence másik felét jelenti de a víz alatt haladva így is egyedül érzi magát*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Campfree
Linverno
Linverno
Evangeline Campfree


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 10:56 pm

*Evangeline feltűzi a göndör haját. Egy pár fürtje még lóg, de ez őt nem zavarja. Egy lila toppban, aminek a tetején flitterek vannak, és egy mini farmer szoknyában jelenik meg. Persze egy törülköző is van a kezében, ami egyszerű világoskék színű. A medence ki van világítva. Egy pillanatra felnéz, és olyan mintha valamin nagyon mélyen elgondolkodna.*
Vissza az elejére Go down
Sissi Conor
Été
Été
Sissi Conor


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 12.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 11:31 pm

*Egy sötét alak jelenik meg a park uszoda területén. Reméli nincs ilyenkor itt senki de jobb az óvatosság így fekete köppeny van rajta aminekcsuklyája fején van így eltakarja az arcát.Szinte észrevétlenül suhan be az uszodába ám ekkor észrevesz egy meglehetősen feltűnő öltözékű lányt. Ugyan nem csak ő van az uszodában de nem mond le emiadt az úszásról így egy nyikkanás nélkul veti le a köpenyt és ekkor előtűnik a fekete bikini.Persze mielőttmég beleugrana a vízbe felköti haját és előbányássza a cigijét a köppenyből. Rágyújt és a medencébe lógatja a lábait. Nézi a víz szinte tükörsima felszínét , majd mikor hozzáér lába vízhez az megrezzen ... Sissi végigméri a másik lányt és végül úgydönt megszólal.*
-Te nem úszol?
*kérdezi amolyan faarcal,majd elnyomja a cigijét és egy kecses mozdulattal a vízbe ugrik egy fejessel majd elkezd tempózni. Meglehetősen jól megy neki így könnyedén szántja a habokat ...*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Campfree
Linverno
Linverno
Evangeline Campfree


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 7:51 pm

*Eva megpillant egy lányt, aki fekete köpenyt visel.*
-Öhm..de..*-motyogja. Ledobja a toppját, és szoknyáját. Megcsodálja a szép fürdőruháját, ami kétrészes barna, és rajta zöld színű virágok vannak. Leveszi fekete papucsát, és leül a medence szélére. Bevizezi az arcát, és a mellkasát. Egy idő után feláll, és úgy dönt, hogy nem lesz baj, ha vizes lesz a haja. Ugrik egy szép fejest, és uszkál egy kicsit a vízben. Miután, már egy kicsit elege lesz belőle kimászik a vízből. Megfogja a törülközőjét, és körbe tekeri maga körül. Felteszi fehér nagylencséjű napszemüvegét, és kifekszik egy napágyra napozni. Felül, és megkérdezi a lányt.*
- Mi a neved?*-kérdezi kedvesen Evangeline, és visszafekszik, miközben várja a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Sissi Conor
Été
Été
Sissi Conor


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 12.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 8:16 pm

* Az úszásban meghall egy kósza hangot így abbahagyja a tempózást és így szólal meg.*
-Bocs mit mondtál?
*kérdez vissza majd agyában hirtelen összerakódik a kérdés és így szól.*
-Ja , Sissi vagyok.
*mondja majd lassan kiúszik a "part" -ra .*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Campfree
Linverno
Linverno
Evangeline Campfree


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 8:36 pm

*-Szép név..-mosolyog rá Eva, és folytatja.*
-Engem Evangeline-nek hívnak.-mondja. Visszfekszik a napozó ágyra.*
-Neked van pasid?*-kérdezi Eva Sissit,elmosolyodik, és leveszi egy kicsit a napszemüvegét.*
-Én találkoztam egy helyes pasival, de szerintem, ő már foglalt..*-mondja Evangeline elkeseredve.*
Vissza az elejére Go down
Sissi Conor
Été
Été
Sissi Conor


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 12.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 8:58 pm

*Sissi úgydönt elég az úszásból és kipattan a vízből. Persze szokásához híven elegáns.elsétál az Eva melletti napozó agyra és ekkor hallja meg Eva szerinte kisssé túl intim kérdését. Sissi nem éppen egy prűd alkat de hogy megossza szerelmi ügyeit valaki olyannal akit kb. negyed órája ismer? Ezt azért mégse.Rezzenéstelen arcal válaszol Eva kérdésére ... vagy valami olyasfélét tesz.*
- még arra se volt időm hogy bejárjam a sulit nemhogy pasizzak.
*mondja majd arca elkomorodik mikor a kiscsaj elkezdi neki kiönteni a pici szivecskéjét... ~ fúj ... ez a nyálas duma ... a lehető leg irritálóbb váltsunk csak témát~ Ezzel az elhatározással gyorsan félbeszakítja a kis lelkizést és közbeszól.*
-Te ismered a szakvezetődet?
* kérdezi . Jobb épp nem jut eszébe így ez a kérdés is megfelel éppp témaváltásnak. Sissi a kérdés után hirtelen elkezdi bámulni feketén csillogó hosszú körmeit.Nem épp az a hiú fajta vagy ilyesmi de az azért még neki is szemetszúr hogy egyik körme letörött .Nem akar most hrtelen reszelőt ragadni és kijavítani a hibát dezért inkább felteszi napszemüvegét és napozik egyet . tetkója jól látszik a bikiniben és orrpiercingje sincs eldugott helyen így Eva gondolhatja hogy nem épp egy plázacicával van dolga.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Campfree
Linverno
Linverno
Evangeline Campfree


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 9:49 pm

*- Nem nagyon..*-mondja Eva. Evangeline egy kicsit furcsának véli Sissit, ezért úgy dönt, hogy visszamegy egy kicsit a vízbe, hogy nem kelljen végignéznie, ezt a "halloween" stílust. A világos barna bőrét egy kicsit bekeni naptejjel. Mután beszívta a bőre, ugrik egy fejest a vízbe. A vízben lévő matracra ráugrik, és elterül rajta. A kezével hajtja meg a matracot, és lassan köröket rajzol a medencében.*
Vissza az elejére Go down
Sissi Conor
Été
Été
Sissi Conor


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 12.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 9:57 pm

*Látszik Eván hogy pont az a tipusú lány aki naphosszat a plázában ücsörög és jót dumcsizik a cukcsi szemcsijéről, épp az akit Sissi nagyon nehezen visel el. Sissi csak elfintorodik eggyet majd gyorsan nekifuásból beleugrik a vízbe ezzel akkora hullámot keltve hogy Evangelin a vízben landoljon. Majd harsány nevetésbe kezd és várja Eva reakcióját...*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Campfree
Linverno
Linverno
Evangeline Campfree


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 10:07 pm

*Mikor Eva a vízbe esik, akkor kiúszik a "part"-ra és megfogja a törülközőjét, metörli a haját.*
-Sajnálom Sissi, mi teljesen különbözünk egymástól. Azt hittem, hogy te is egy normális lány vagy, de tévedtem, te teljesen nem vagy komplett. Megmondanád, hogy ezt mégis miért kellett? -kérdezte Evangeline dühös arccal. Alig várta, hogy a lány válaszoljon neki, mert már nagyon el akart menni Sissi közeléből. Sissi az a rémisztő típus,és Eva ki nem állhatja, már bánja is hogy megismerte.*- Hogy bírsz ennyire gonosz lenni? Majdnem megfulladtam, mert rám ugrottál.*- üvöltött Eva.*
Vissza az elejére Go down
Sissi Conor
Été
Été
Sissi Conor


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 12.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 10:15 pm

*Sissi jót nevet majd mikor kiúszik ő is ,vigyorogva válaszol Eva kérdésére.*
-Nyugi kiscsillag nem lett bajod. Én pedig komplett vagyok csak azt éruld már el miért kell üvöteni mint egy fába szorult féreg.különbenis hidd el inkább hálás lehetnél mert lesznek még ilyenek és ők nem hagynak békén ennyivel.
* mondja nyugodtan és figyeli Eva dühtöl rákvörösre színeződött arcát.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Campfree
Linverno
Linverno
Evangeline Campfree


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 10:31 pm

*Eva elneveti magát, mikor ránéz Sissire. Azon is nevetni kezd, amin felhúzta magát.*
- Bocs, tényleg nagyon felhúztam magam..* mondja Eva.*- Tényleg nagyon sajnálom.. hülye voltam.*-és nevetni kezd, majd ugrik egy bombát Sissi mellé.*
Vissza az elejére Go down
Sissi Conor
Été
Été
Sissi Conor


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 12.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 10:38 pm

* Sissi furán nézi EVa hirtelen hangulatváltozását majd mikor hallja a lány sűrű bocsánatkérését megrázza fejét majd így szól.*
-Anyám téged nem lehet felhúzni ... majdnem megfullasztalak és te kérsz bocsánatot.Jajjistenem sokat kell még tanulj az életről.
*mondja egy kissé szánakozó hangnemben majd folytatja *
-Had találjam ki , valami jómódú olajmágnás az apád és te meg mint a kis szeme fénye mindentől óvva voltál ... Igazam van?
*mondja majd figyeli ahogy a lány bombát ugrik és talán utána válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Campfree
Linverno
Linverno
Evangeline Campfree


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 10:48 pm

*Eva-nak tátva marad a szája.* -Nem, de mostmár tényleg elegem van belőled. És ezt a szemedbe mondom.*-Evangeline összeszedi a cuccait, miután kiszállt a vízből.*- Csak a kedvedben akartam járni, és én nem ismertem az apám, mert megalt, mielőtt megszülettem.*-egy könnycsepp csordul le az arcán. Megindul a kijárat felé.*
Vissza az elejére Go down
Sissi Conor
Été
Été
Sissi Conor


Hozzászólások száma : 45
Csatlakozás dátuma : 2010. Jan. 12.

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 10:54 pm

*Sissi érzi hogy kicsit túl ment egy bizonyos határon dehát ki ha nem ő ...*
-Jólvan na , bocs. De valld be elég szeszélyesen viselkedsz...
*Mondja majd lasssan ő is készülődik és visszavedlik azzá a titokzatos alakké aki a belépéskor volt majd mikor elhalad Eva mellett még egy gyorsat köszön majd lelép.*
Vissza az elejére Go down
Evangeline Campfree
Linverno
Linverno
Evangeline Campfree


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás dátuma : 2010. Feb. 16.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 11:05 pm

*-Jó én is sajnálom.*- Mikor Sissi lelép, akkor Eva visszapakol a napágyra, ahol ült. Felteszi a napszemüvegét, és lefekszik. Egy kicsit napoztatja a testét. Érzi ahogy felforr a teste a napon. Az egyik lábát keresztbe teszi a másikon, és ásít egyet.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park Uszoda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park Uszoda   Park Uszoda I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Park Uszoda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Venustas Mágusképző Akadémia :: A kastély épülete :: Szárnyak :: Déli szárny-
Ugrás: